top fight logo export web
98945cdc51c9755f4e731e7df8bda3cbcc506326

Végh: S Karlosem jsme přátelé, ale jak nás zavřou do klece, city půjdou stranou a porazím ho

Ačkoliv nás od československého fightu století dělí ještě slušná řádka dní, každým okamžikem se to přibližuje a nám nezbývá než spekulovat, kdo tento hvězdný souboj (nebo souboje – protože budou dva) vyhraje.

Pohled ze strany českého zápasníka již známe. Karlos Terminátor Vémola jasně a nahlas řekl, že bude jedním z mála lidí, kteří Attilu Végha porazí, což se mu podaří nejenom jednou, ale rovnou dvakrát! Jak se na to tváří slovenská legenda?

„Karlose dobře znám. Tohle vystupování je součástí jeho stylu. Je takový, jaký je. Jediné, co bych mu vytkl, že o sobě pořád mluví jako o nejlepším zápasníkovi. Tohle já bych o sobě nikdy říct nemohl a taky nikdy neřeknu. Nejhezčí je, když to řeknou lidé kolem mě, pak to něco může znamenat,“ nechal se slyšet bývalý šampion Bellatoru.

Attila se může pochlubit tím, že vždy chová ke svým soupeřům úctu. Totéž bude platit i v tomto případě. „Nikdy jsem nebyl vůči nikomu arogantní, nikdy jsem nikoho nevyzval, vždy jsem byl pokorný ke svým protivníkům. Ani s Karlosem se na tom nic nezmění,“ potvrzoval Attila.

To všechno ale bude platit až toho soudného dne, kdy budou vyloženy karty na stůl. „Já se s Karlosem vždy rád pobavím, podám si s ním ruce a zeptám se ho, jak se má, ale prostě v ten den, kdy bude zápas, tak tohle všechno odložím stranou a porazím ho,“ doplnil slovenský mág, který má před sebou ještě měsíce pilných tréninků a také jeden ostrý zápas na Oktagonu 12, který se koná 8. června v Bratislavě.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!