top fight logo export web
aca139497e6b629340c725bc3c4cc944f641d209

Velký návrat na Oktagon 12! Gábora Borárose prověří Jan Janka

Návrat po zranění absolvuje vítěz OKTAGON výzvy Gábor Boráros na OKTAGONu 12 v Bratislavě. Nečeká ho ovšem nic lehkého. Na druhou stranu klece se postaví Jan Janka, který nedaruje nikomu nic zadarmo.

Český mladík má bilanci 8 výher a 4 porážky, 63 procent výher získal KO. Asi nejvýrazněji na sebe upozornil výhrou KO nad vynikajícím postojářem Matoušem Kohoutem. Nyní v OKTAGONu na výhru čeká. Nejprve ho uškrtil Niklas Stolze, následně ho v O2 areně takticky přechytračil Robo Pukač.

Slovenská bestie Gábor Boráros má rekord 16 výher a 6 porážek. Zápasy většinou ukončuje před limitem, 63 procent KO a 31 % procent. Boráros je na naše poměry vynikající borec, který disponuje velkou silou, ale občas si nechá zápas trochu znechutit. Z posledních šesti zápasů má tři porážky, což je pro bojovníka s jeho ambicemi příliš. Poslední porážka s Davidem Kozmou sice byla díky zranění kolene, ale aby se dostal znovu k šanci bojovat o pás šampiona, musí nyní pouze vyhrávat.

Jan Janka sice výhru potřebuje, ale mnoho lidí ji od něj neočekává. Gábor je papírově velký favorit a my se k tomuto tvrzení přikláníme. Pokud si vezme příklad z Pukače a nebude se pouštět do přestřelek v postoji, měl by slovenský oblíbenec Ondřeje Novotného zvítězit. Janka je nebezpečný v každé vteřině, ale je to spíše borec hodící se do lehké váhy. Boráros bude v zápase o dost silnější.

Vsadit na Oktagon 12 a vybrat peníze zdarma zde!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!