top fight logo export web
kristofic oktagon pirat

Vémola či Kozma? Pirát Krištofič lační po titulu, teď však má práci, kterou musí zvládnout, aby se k němu dostal

Jeden z nejoblíbenějších borců organizace OKTAGON MMA hlásí po půlroční pauze návrat zpátky do akce.

Samuel Krištofič dokázal v posledních zápasech ustálit svoji výkonnost a na konto si připsal tři výhry v řadě. Podobně úspěšnou sérii měl přitom naposledy v roce 2017, kdy úřadoval v druhé řadě OKTAGON Výzvy. Poslední, kdo ochutnal solidní Pirátovu formu, byl Mateusz Strzelczyk. Polský borec si po skalpu Vlasta Čepa hodně věřil, ale proti Pirátovi toho příliš nepředvedl a nechal se v druhém kole ubít na zemi. Hvězda Spartakus Fight Gymu tak upravila svůj rekord na třináct výher a tři porážky, kdy 38 % vítězství získala submisí.

OKTAGON se dlouhodobě snaží přivádět do svých řad kvalitní cizince, kteří zaujmou fanoušky a doručí požadovanou sportovní úroveň. V případě Ala Matavaa se zdá, že by mohlo jít o trefu do černého. Sedmadvacetiletý samojský bojovník se potloukal po americkém kontinentě a nasbíral vcelku zajímavou bilanci osm výher a čtyři porážky, kdy 63 % vítězství získal knockoutem. V loňském roce navíc obdržel pozvánku do Dana White Conteder Series, ale přes Tafona Nchukwiho se neprosadil a po kopu na hlavu ve druhém kole padl na KO. Poslední zápas Alovi také příliš nevyšel a letos v březnu prohrál opět na KO s Gregory Rodriguezem.

Aktuální forma by měla být na straně slovenského borce. Další výrazný Samojanův hendikep mohl být viděn již na pátečním vážení. Pirát je skoro o hlavu větší než jeho soupeř a v zápase to bude určitě znát. I když se již Matavao utkal s kvalitními bojovníky, v tomto zápase věříme prověřenému Krištofičovi, jenž se snaží dosáhnout na další titulovou šanci, kterou dle svých fyzických proporcí může svést buďto proti Karlosovi Vémolovi ve střední váze, anebo v odvetě proti Davidu Kozmovi ve veltru.

Sázet se v tomto duelu také dá na konec před časovým limitem, jelikož Matavao není zvyklý nastupovat do třetího kola a Pirát je schopný své protivníky dobře ukončovat.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.