top fight logo export web
23a4c29a01840f0e63cc642686af1e284c9ead45

Vémola: Management udělal chybu, že Ďatelinkovi se mnou dovolil bojovat. Tahle prohra mu přibrzdí kariéru

Karlos Vémola už teď lituje svého příštího soupeře, kterému vlivem „špatného managementu“ zabrzdí kariérní rozvoj.

Do Oktagonu 22 chybí ještě tři týdny, ale už dnes minimálně Karlos tuší, že v jeho bitvě půjde jen o jakousi rutinní činnost, která mu na konto připíše další výhru.

Terminátorův soupeř, slovenský bijec Milan Ďatelinka, sice prokazuje velký potenciál a slibné odhodlání, ale chybí mu ještě zápasnické zkušenosti. Takové, které by mu mohly být v tomto boji nápomocné.

Milan Ďatelinka měl ještě počkat

„Ďatelinka je normální kluk, který je nebezpečný tím, jak je mladý a dravý. Tenhle zápas je ale chybou jeho managementu, který mu dovolil ho do něj pustit. Po každé prohře se vaše kariéra trochu zabrzdí a tahle prohra pro něj bude zbytečná,“ předpovídá Karlos.

Zároveň doufá, že se poblíž klece bude motat někde i Attila Végh. Až by Milana přemohl, ihned by k němu zaběhl s jasným vzkazem.

„Přiběhl bych k němu a řekl mu: ‚Tak tohle tě brzy čeká!‘ Jen ať je přesvědčený o tom, jak je Ďatelinka dobrý, ale pak si stejně poví, že ho Karlito seknul ve stylu,“ poukazoval Vémola na svůj ideální pozápasový scénář.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.