top fight logo export web
Karlos Vemola nici Mikulaska v Oktagonu MMA

Vémola: Nikdy bych na tom nechtěl být tak špatně jako Kincl, který může vyhrát jen chybou soupeře

Karlos Vémola pokračuje ve svém verbálním náporu na Kinclovo sebevědomí. Připomněl mu, že jako bojovník se nachází míle za ním.

Čas běží a Karlos se svými mentálními útoky nepolevuje. Ví se totiž, že přesně odtud plyne část jeho síly, která částečně oslabuje soupeře.

Při setkání Face to Face v tomto náporu Terminátor pokračoval a tentokrát zašel opět o kousíček dále. Kinclovi připomněl, že je z bojového hlediska čistý „průměr“, který už předem půjde do zápasu s mentalitou poražence. Doufat může pouze v jedinou věc, a sice šťastný úder.

vemola ilic oktagon mma
Karlos Vémola ničí soupeře

Vémola každý zápas kontroluje

„Já jdu zápas vyhrát, jdu tam dominovat, jdu ho kontrolovat. Nikdy bych nechtěl jít do zápasu a 25 minut čekat na chybu, jako to bude dělat Kincl,“ vypustil ze sebe Vémola.

„Já tu chybu ale neudělám, prostě ne! Udělal jsem ji jednou s Attilou, a to mě poznamenalo tak, že nespím. Já tu chybu prostě neudělám. Já se té chyby tak bojím, že ji neudělám,“ namlouvá si.

„Nechtěl bych být jako Kincl, který jde do zápasu už s tím vědomím, že prostě bude čekat jenom na chybu soupeře. Neexistuje totiž žádná šance, že by mě v osmdesát čtyřce mohl nějak porazit. Je vyžraný jako prase, každý den se musí cpát, aby si tu svou váhu udržel,“ sílil svůj nápor Vémola.

„Je otázka času, kdy poletí a kdy ho hodím. To je realita. Poletí hlavou dolů a není nic, čím by tomu zabránil,“ zopakoval sebevědomý Vémola.

Terminátor na sebe začíná nabalovat čím dál větší zodpovědnost. Po všech těch rýpavých komentářích, které směrem k Patrikovi Kinclovi vyslal, se očekává, že v duelu nad ním nejenom vyhraje, ale bude i jednoznačně dominovat. Cokoliv jiného by v podstatě už bylo zklamáním.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!