top fight logo export web
11c7fb8399dff9990ead2fcefa3606ea221b6529

Vémola posílá vzkaz Kinclovi: Čekám tu na tebe. Tak kde jsi, ty „vejmluvo“?

Patrik Kincl, jehož jméno stále zdobí soupisku XFN, má podobně jako Karlos Vémola stejnou příležitost přejít pod křídla konkurence. Jedním z důvodů, proč by tak měl udělat, je ten, aby se mohl potkat s Terminátorem, o němž řekl, že ho v odvetě může porazit. Karlos si tedy šikovně počkal a nyní Kincla vyzval, aby dostál svému slovu. Nebo se snad bojí?

„Tak co je s tou malou tlustou sedmasedmdesátkou?? Vyřvává, že se mnou chce zápasit, Oktagon mu to nabízí, že klidně může, a on se prostě nevyjadřuje. Kdo je tady ‚vejmluva‘??“ uvedl český Terminátor na svém instagramu.

Odpoví mu Patrik vůbec? Pravdou však zůstává, že se oba aktéři měli utkat na XFN 18 v pražské O2 areně, načež se i po stále neutichajících problémech organizace Karlos konečně odhodlal a šel tam, kde nejenomže podle vlastních slov dostane zaplaceno, ale navíc mu konkurence zaručí souboje s těmi bojovníky, které už tak dlouho vyhlíží. Duel s Kinclem přitom úplně odepsán nebyl, akorát by se musel uskutečnit pod záštitou Oktagonu MMA. 

Edit (5. 3.), Kinclova reakce:

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!