top fight logo export web
vemola vs pirat

Vémola: Všichni vědí, že si Pirát do boje se mnou jde nechat namlátit

Karlos Vémola se to nebojí přiznat na plná ústa. Samuel Krištofič je pro něho jen čistou potravou, která vůbec nemá mít v držení ani žádný titul.

Protože ten titul ovšem v držení má – ač údajně neprávem – je Pirát nyní hlavním kandidátem na souboj s Vémolou. Tato bitva by se měla i po všech těch sporech uskutečnit 30. prosince v pražské O2 areně a Terminátor už teď dobře ví, jaký bude mít průběh.

„Všichni víme, že si tam jde nechat Pirát namlátit,“ reagoval Karlos ve výpovědi pro server sport.cz, kterému rovnou potvrdil, že dal OKTAGONu na výběr tři možnosti, za jakých podmínek jeho duel se slovenským bojovníkem může proběhnout. Jednou z variant bylo to, že oba borci vsadí na svou výhru celou svou výplatu.

„Když si Pirát tak věří, navrhoval jsem možnost all in, vítěz bere všechno. Není to o tom, že by byl Vémola hladový, já bych ty peníze dal k Vánocům pro dětský domov. Tímto ukazuju, že ten zápas budu já, on si jde jenom pro výplatu, on je přesvědčený, že dostane namláceno. Já beru pětkrát tolik, proč bych sázel svoji výplatu, kdybych si nebyl jistý svou výhrou,“ říká Terminátor.

„On se ohání, že se mu narodilo dítě, já mám čtyři děti. Nedokážu si představit, že bych dětem řekl, že letos nebudou Vánoce, protože táta nedokázal zmlátit Piráta, tohle se nestane. Tohle je jedna ze tří možností, tu Pirát nechce, má tam ještě dvě. Myslím si, že Ondra udělá něco, aby ten zápas proběhl,“ dodal pro sport.cz Karlos.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.