top fight logo export web
kares vondracek zapas novotny

VIDEO: Ve studiu to lítalo! Vondráček zaútočil na Kareše, Novotný přihlížel

Žádné řeči, ale rovnou bomby na bradu. Tak to vypadalo ve studiu, kde se potkal Petr Kareš s Petrem Vondráčkem před společným zápasem na Heroes Gate, který se uskuteční už na konci března.

Kupodivu se tohoto turnaje chytl i sám promotér Oktagonu Ondřej Novotný a nabídl, že celou akci bude vysílat na platformě Oktagon TV a podílí se na promování. A tak došlo na předzápasové „posezení“. Vondráček ale dlouho nevydržel a vystartoval na Kareše.

kares vondracek novotny

Novotný nevěřil vlastním očím. „Ty moje nápady jsou fakt občas debilní. Každopádně propagujeme bojové sporty v Česku, všichni se známe a i když se nemáme zrovna my tři příliš rádi, tenhle fight prostě zaslouží pozornost. A tak jsme se do toho angažovali. Chtěl jsem udělat rozhovor a jak to dopadlo, to už můžete vidět na videu. Tady se prostě budou vyřizovat účty.“

Ani jeden z aktérů se netajil tím, že s tím druhým má problém. Kareš dokonce zmínil, že Vondráček nazval jeho ženu k*rvou. Ten reagoval: „Kašleme na zápas, vyříkáme si to teď hned,“ vstal a vrhl se do útoku.

Jak tohle celé dopadne, to zjistíme už 17. března v pražské UNYP Aréně. Vstupenky bude možné pořídit od částky 500,- kč a výš.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.