top fight logo export web

Viktor Pešta bude poprvé zápasit v polotěžké váze. Co si o tom myslí Martínek, Barták, Touš a další?

Viktora Peštu čeká ve třiceti letech změna. Tou je přestup do polotěžké váhy, od které si hodně slibuje. V časech, kdy zápasil v těžké váze, vážil kolem 110 kilo, teď bude muset navážit maximálně 93 kilo. Sedne mu to?

Pešta je u nás jeden z nejznámějších bojovníků, na svém kontě má patnáct výher a šest porážek, z toho pětkrát startoval pod hlavičkou UFC. Zkušenosti má i z Fight Nights Global a RCC. V Brně se střetne s osmatřicetiletým Brazilcem, který má skóre 26:15. Mezi lety 2013 až 2015 byl také v UFC, kde stihl hned tři váhové kategorie – welterovou, střední a polotěžkou. Rozhodně tedy nepůjde o lehký zápas.

Viktor Pešta se předvede na Oktagon 20

Michal Martínek, zápasník: Viktor je zkušený zápasník a musí vědět, co mu dělá dobře. Je to velký chlap a hubnutí určitě není nic snadného. Já bych spíš volil alternativu, aby přibral na 115 kilo a zesílil v těžké váze, protože i se svými kily zatopil hodně velkým jménům, ale je to jeho cesta a jestli mu to takhle sedí, tak se to musí respektovat. Je to profesionál.

Daniel Barták, trenér: Viktor se už teď, když jde s váhou dolů, cítí hodně dobře. Je rychlejší a nebezpečnější. Někteří zápasníci se ho bojí už teď, a to ještě ani nezhubnul. Těším se na to. Myslím, že je to dobrá volba.

David Vyvážil, trenér: Pokud Viktor nebude mít problém se shazováním, tak si myslím, že je to dobrá cesta. Za mě je to jeden z nejkomplexnějších zápasníků na české MMA scéně, a jsem přesvědčen, že své kvality ještě ukáže.

Lukáš Blažek, trenér: Věřím, že se mu tam bude více dařit. Myslím si, že je to správný krok a že už tam dávno měl být.

Ondřej Skalník, zápasník a trenér: Viktor vypadá na lapách libově, cítí se velmi dobře. Půjde o těžký zápas proti bývalému UFC zápasníkovi, ale posun do polotěžké váhy je pro Viktora z mého pohledu logický krok. Výhra nad Alcantarou by Viktora určitě posunula na české scéně a směrem k vytouženému souboji s Vémolou, světově ho to příliš neposune. Držím mu palce a doufám, že ukáže, kdo tu je Takedown Machine.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Bojové sporty živě

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Vyberte 3 000,- Kč hned.