top fight logo export web
vemola vs pirat

Vítěz bere vše! Pirát změnil názor a hecuje Vémolu

Dlouho se zdálo, že situace okolo titulového zápasu ve střední váze ustrnula na mrtvém bodě, ale ze Slovenska nyní přichází opravdová bomba. Pirát Krištofič se rozhodl přistoupit na podmínky soupeře a vsadí na své vítězství celou svoji výplatu!

Karlos Vémola svého soka dlouho popichoval, aby vítěz jejich vzájemného zápasu bral peníze obou bojovníků. Karlos už měl dokonce i plán, jak s Pirátovou gáží naloží. Chce udělat hezkého opožděného Ježíška některému z dětských domovů. Prvně ale ovšem bude muset sebevědomého a dočasného šampiona porazit.

„Stále vytahuje to, že mám s ním zápasit o všechno, že vítěz bere výplatu obou zápasníků. Na to jsem reagoval, že se bez toho obejdu. Jak šel čas, rozleželo se mi to v hlavě. Možná na to má vliv to, jak extrémně makám a jak se posouvám vpřed,“ uvedl Pirát k tomu, proč náhle změnil své rozhodnutí.

Dokonce má Krištofič už jasno, co s výplatou udělá. „Souhlasím s tím, že vítěz bere 30.12. výplatu obou dvou zápasníků. Tolik jsi naříkal, tolik jsi plakal, až to přišlo. Teď jsem zvědavý, jaké hysterické záchvaty budeš chytat doma. Nejvíc mi je líto tvého krokodýla, který bude muset jít bez peněz asi na dietu. A já se nejvíc těším na to, že v období Vánoc budu moct udělat radost mojí dceři. Vezmu ji do hračkářství. Potom ti pošlu i nějakou pěknou fotku, Karlíto. Vidíme se 30.12. Jsem přesvědčený, že zápas bude, a že vyhraju a ještě si pořádně vydělám.“

Krištofič se tímto prohlášením pořádně odvázal a nyní je míček na straně Karlose, aby zareagoval a potvrdil, zda se opravdu bude bojovat stylem všechno, nebo nic.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.