top fight logo export web
David Kozma bude tátou! Šampion by bral klidně kluka, je s ním prý méně starostí

Vzal by David Kozma nabídku od UFC? Tahle odpověď vás překvapí!

David Kozma patří k nejúspěšnějším bojovníkům na české MMA scéně. Po výhře nad Velickovicem dokonce poskočil na 86. místo ve světovém žebříčku Fight Matrix. Z posledních 11 zápasů jich navíc 10 vyhrál. Poslední prohru si navíc nepřipsal ani na domácí scéně, protože padl v v ruském souboji pod hlavičkou RCC. Vzhledem k těmto úspěchům se myšlenky na UFC přímo nabízí. Jaký postoj k tomu David má?

Jestli mě UFC kontaktovalo? Tak to nevím, ale asi ne, protože by mi to manažer Pavel Touše určitě řekl. A jestli bych to vzal? Záleželo by na podmínkách. Já se mám v OKTAGONu dobře. Jsem jedna z hlavních hvězd, což mi vyhovuje. Kdybych šel do UFC, tak tam jsem skoro nic. Opravdu by hodně záleželo na podmínkách, kolik by nabídli peněz a podobně. Musel bych si to všechno probrat a zvážit v hlavě a pořádně se rozmyslet,” prozradil David Kozma ve svém posledním videu.

David Kozma je v Oktagonu spokojený

Z Davidovo slov je zřejmé, že je v OKTAGONu hodně spokojený. Netají se ani svojí vděčností, kterou k nejsilnější domácí organizaci přechovává. Byl to totiž OKTAGON, kdo Kozmu dostal do povědomí širší veřejnosti a udělal z něj hvězdu.

V každém případě, i když je David na československé scéně šampion, UFC je úplně jiná liga. Jsou tam ti nejlepší z nejlepších a Kozma by si tam musel svoje jméno nejdřív vydřít. Nabídka by tak musela být opravdu hodně zajímavá. A co čeká Kozmu v nejbližší době? Teď se soustředí na další titulovou obhajobu s Monsterem, která by se měla uskutečnit v dubnu v Ostravě.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.