top fight logo export web
Žádný Vémola, v Oktagonu jsem králem já! vzkazuje Attila Végh

Žádný Vémola, v Oktagonu jsem králem já! vzkazuje Attila Végh

Attila Végh zdůrazňuje, že v Oktagonu je jenom jeden král, a tím Karlos Vémola rozhodně není.

Český Terminátor se aktuálně nachází na misi, na jejímž konci se pokusí napravit svůj jediný rest z posledních let, a tím je porážka s Attilou Véghem. Momentálně se Karlos nese na působivé vlně čtyř výher v řadě a v merku má i výhru pátou. On sám však prohlašuje, že je připravený porazit každého, kdo se mu postaví do cesty, jen aby si s Attilou vynutil odvetu.

„Nejprve chci zpátky svůj pás ze střední váhy a pak budu chtít i pás váhy polotěžké,“ oznamoval už několikrát v minulosti Vémola, který tímto tahem plánuje Oktagon postavit do slepé uličky. „Végh pak nebude mít jinou šanci. Buďto mi bude čelit, anebo se zbaběle vydá na útěk,“ popichoval, přičemž ve svém tradičním stylu nezapomněl podotknout, že v Oktagonu je jenom jeden král, čímž pochopitelně myslel sebe.

Podobná prohlášení jsou od Karlose už velmi známá a jak se zdá, tak i velmi účelná. Slovenský bijec to přeci jen nevydržel a musel na ně ve stručnosti reagovat. „Král je jen jeden, někdo se zmýlil,“ poznamenal bývalý šampion Bellatoru, který tuto skutečnost podkládal fotkou trička, na němž je tento nápis i s Attilovou fotkou.

Attila Végh chystá návrat

Provokace obou bojovníků tedy stále neutichají, až je díky tomu ve vzduchu opět cítit jisté napětí, které by nás mohlo přibližovat k odvetě. O té dokonce promluvil i Pavol Neruda, spolumajitel organizace Oktagon MMA.

„Nejspíš mohu prozradit, že jsme s Attilou o odvetě už mluvili. Bylo to poměrně nedávno, ovšem žádné konkrétní informace, jako je suma, termín či datum, zatím nepadly,“ nastínil Neruda, podle něhož už jenom tato konverzace byla značným posunem ke kýženému reparátu „Zápasu století“.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.