Top-Fight.cz - bojové sporty
leo brichta like house 2021

Zápasník Leo Brichta v Like House: Líbí se mi silikonové cecky a chci na rande s Veronicou Biasiol

Talentovaný MMA zápasník Leo Brichta byl na návštěvě v reality show Like House, která má i navzdory velkému hatu obrovskou sledovanost!

Kromě toho, že přiblížil soutěžícím svět bojových sportů, se navíc odhodlal veřejně pozvat na rande exotickou krásku Veronicu Biasiol!

Reality show Like House je celkem slušný bizár. Do jedné vily narvali několik influencerů a Youtuberů, kteří plní nejrůznější výzvy a za své chování sbírají lajky. Kdo nasbírá nejvíce lajků, ten vyhraje 500 000 Kč.

I když reality show čelí obrovské vlně kritiky a na ČSFD má úsměvných 5 %, každý díl sleduje několik stovek tisíc lidí. Starší ročníky možná neví, oč běží, ale mladší generace touto televizní zábavou žije. A na vlně se rozhodl svést i Leo Brichta, který zanechal ve vile MMA stopu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený LIKE HOUSE (@likehouse.cz)

Leo Brichta měl v Like House jednoduchý úkol. Měl soutěžícím přiblížit bojové sporty a i když byli všichni bez viditelnějších zkušeností, s výzvou se poprali v rámci svých možností. Brichta vychválil hlavně influencera Adama Kajumiho, který se i přes menší fyzické proporce velmi snažil.

Leo v Like Housu samozřejmě nezapomněl zpropagovat i domovskou MMA organizaci OKTAGON. Přiznal i to, že se mu na ženách líbí silikonová prsa, samozřejmě to se silikonem nesmí přehánět, jak on sám říká, má rád lehký tuning.

Aby toho nebylo málo, vyznal se, že se mu velmi líbí influencerka Veronica Biasiol. A tak ji přímo před televizními kamerami v úterním dílu reality show Like House pozval na rande. Přijme exotická kráska jeho pozvání a udělá českému MMA bojovníkovi radost?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • Oktagon MMA
  • Zápasník Leo Brichta v Like House: Líbí se mi silikonové cecky a chci na rande s Veronicou Biasiol