top fight logo export web
75fac6ed5767206a0123ec039c9f928e455b71af

Zatluče Vémola Mikuláška do země jako hřebík?

Jeden z nejvýdělečnějších zápasů historie OKTAGONu mezi Vémolou a Mikuláškem vyvrcholí už zítra! Oba zápasníci navážili a splnili váhový limit, a i když na pátečním vážení nelítaly pusy ani bomby, jak někteří fanoušci očekávali, něco k vidění přeci jen bylo.

Baba Jaga na staredownu vytasil na Terminátora půlmetrový hřebík. Byl to hřebík, na který si Karlos po zápase pověsí rukavice nebo symbolizoval spíše Mikuláška, kterého Karlos zatluče do podlahy OKTAGONu? To se dozvíme už v sobotu!

„Babu Jagu zničím v prvním kole, jako že se Terminátor jmenuju. A jestli ne, tak ty rukavice pověsím na hřebík, protože nemá cenu dál zápasit.“ To jsou slova, která se dostala snad ke každému fanouškovi MMA.

„Jestli po zápase skončí s kariérou, říkám, je mi to úplně jedno, to je na něm. On něco řekl, pokud to nedodrží a řekne ne… Lidi by si měli udělat sami obrázek, co je to za člověka,“ řekl před pár dny Mikulášek.

I když staredown proběhl celkem mírumilovně, napětí mezi bojovníky by se dalo krájet. Zápas bude hodně osobní a bude v něm spoustu emocí. Zatímco Mikulášek nemá co ztratit, protože už je pro něj výhra to, že zápas s Vémolou dostal, Terminátor může přijít o hodně. Už několikrát se nechal slyšet, že Mikuláška sundá v prvním kole, a pokud tak neučiní, pravděpodobně v očích fanoušků klesne.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.