top fight logo export web

Známe podobu ženské části pavouka OKTAGONu Underground

Dnes bylo odhaleno kompletní ženské obsazení OKTAGONu Underground a nutno uznat, že nabídka bojovnic, které si to rozdají o finanční odměnu, je opravdu výborná.

V české části je podle očekávání hlavní favoritkou Lucie Pudilová, která bere zápasy pod upravenými pravidly jako šanci, aby naskočila opět na vítěznou vlnu po jejím konci v UFC. Zuby si na českou jedničku brousí svěřenkyně Andrého Reinderse. Talentovaná Tereza Ronda Bledá si očividně věří a má proč.

Druhou dvojici tvoří zástupkyně Penta gymu Magdalena Šormová, která držela titul ukrajinské organizace WWFC a dokázala zvítězit i v prestižní Invicta FC. Poslední do počtu je kladenská bojovnice Tereza Vepřoun Dvořáková. Bronzová medailistka z evropského šampionátu WAKO, která disponuje největší porcí zkušeností z postojových disciplín ze všech českých zástupkyň.

Slovenská část pavouka nabízí Lucii Krajčovič, která ve svém posledním vystoupení podlehla Míše Dostálové, ale upravená pravidla jí budou jako několikanásobné šampionce v Muay Thai určitě sedět více než klasické MMA.

Další účastnice poslední OKTAGONské výzvy, kterou uvidíme i nyní, je Lucia Szabová. Zatím neporažená dívka, které je předpovídána velká budoucnost, bude největší favoritkou na straně našich východních sousedů. Čtyřku doplní Alena Gondášová, která se vrací do klece po dvouleté pauze a Paula Marčišová reprezentující Triglav Gym.

Vsaďte si na turnaje organizace Oktagon, sledujte zápasy živě a vyberte peníze zdarma zde.

OKTAGON UNDERGROUND nabízí slušnou podívanou

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.