top fight logo export web
Mate Sanikidze

Zničím vaši budoucnost a zašlapu vaše cíle, vyhrožuje mladý Gruzínec Sanikidze

OKTAGONu se v poslední době daří vozit ze zahraničí poměrně zajímavá jména, která si rozhodně nejdou jen pro jednu výplatu, ale chtějí se u nás dlouhodobě prosadit.

Stejný případ je i třiadvacetiletý Gruzínec Mate Sanikidze, který je rozhodnutý probojovat se pérovou váhou až na samotný vrchol a sesadit zkušeného šampiona Ivana Buchingera. Ten je v poslední době na roztrhání a už pomalu nestíhá na stále nové výzvy reagovat. Po Keitovi a Tichotovi jej totiž ve svém prohlášení neopomněl ani borec s přezdívkou NextGen.

„Zaslechl jsem, že v mojí divizi máme fightery, kteří o sobě tvrdí, že jsou budoucnost. Také jsem slyšel, že si tu někdo myslí, že má skvělé schopnosti na zemi. I tu prý máme bojovníka, pro kterého byl největší úspěch v kariéře, že ho porazil Conor McGregor. Nebudu vás strašit, ale ve chvíli, kdy jsem přišel do OKTAGONu, tak jsem se stal jeho budoucností já. U nás v Gruzii máme v BJJ a grapling na úplně jiné úrovni. Titul šampiona pérové váhy bude brzy můj. Já jsem tady proto, abych vám vzal budoucnost a zašlapal vaše cíle, nenechám vám nic!“

Sanikidze má momentálně sedm výher a dvě porážky. V posledním zápase na OKTAGONu 30 jej sice solidně prověřil Ukrajinec Kolontay, ale výhra na body nakonec putovala do Gruzie. Zmínka o borci, kterého porazil Conor, byla samozřejmě určena Ivanu Buchingerovi a zbytek patřil Kubovi Tichotovi. Uvidíme, kdy se u nás sebevědomý mladík opět ukáže, ale už teď je jasné, že v pérové váze bude letos pořádně rušno.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.