top fight logo export web
73c5a70057c389742b5d15d5a136693c3740b87d

Ztráta Piráta je pro nás částečná prohra, přiznává Novotný

Jedna z předních postav slovenského MMA tak trochu šokovala celou tuzemskou scénu. Samuel „Pirát“ Krištofič totiž potvrdil částečný přesun ke konkurenci, kde se v rámci jednoho zápasu utká s promotérem Petrem Karešem.

„Že Pirát půjde do boje s tím individuem (Petrem Karešem) a že ho uvidíme nastupovat v něčem, co pro nás symbolizuje lži, vyhrožování a podvody, je pro nás částečná prohra,“ přiznával promotér Ondřej Novotný na svém streamu.

„Pro mě osobně je to ještě o něco více nepříjemné, protože Pirát byl člověkem, kterému zde moc lidí nevěřilo. Já mu vždy věřil. Vždy jsem si myslel, že to je pozitivní člověk. Zvláště mě mrzí, že jsme si k tomu nic neřekli a že to se mnou vůbec nekonzultoval,“ doplňoval.

Samuel Krištofič, jenž na posledním turnaji Oktagonu přemohl v bitvě o Bratislavu Roberta Pukače, už delší dobu naznačoval jisté potíže se zády. Jedná se o zranění takového rázu, které mu nedovoluje, aby se mohl naplno věnovat wrestlingu, což je jeden z aspektů MMA. I proto kývl čistě na zápas v postoji. K překvapení všech zrovna u XFN.

„Jeho důvody se zdají být rozumné a pochopitelné. Má reálné problémy, které ho zdržují od MMA, ale nemusí se mu to povést,“ upozorňoval Novotný na případné komplikace kvůli potenciální operaci, po níž by Pirát mohl zmeškat i více než rok bojové kariéry.

„Nabídli jsme mu dobrou nabídku (alternativu). On a jeho tým ji nakonec zamítli a přidali se na ďáblovu stranu (ke Karešovi). Čiré zlo zůstane zlem, Pirát si ho vybral a já jsem rád, že za to dostane zaplaceno úplně nesmyslně,“ uzavíral s mírným popíchnutím na staré chyby XFN, které se, zdá se, mohou opět opakovat.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!