top fight logo export web
Makhmud Muradov Gerald Meerschaert zapas

Makhmuda Muradova lanařilo ONE FC, fantastická finanční nabídka zůstala nevyužita

Makhmud Muradov se prokousal složitým obdobím, kdy díky problémům s vízy a zdravotním komplikacím přišel hned o několik dohodnutých zápasů. Pauza se tak protáhla na téměř čtrnáct měsíců, což je vzhledem k obvyklému zápasovému tempu dvaatřicetiletého borce opravdu dost.

„Bohužel přišla nějaká zranění, víza, tohle všechno zápasy pozastavilo. Věřím v osud, stalo se, hotovo,“ popsal celou situaci se stoickým klidem Muradov, jehož bude konečně tento víkend čekat vytoužený comeback.

V UFC má Mach nyní bilanci tři výhry a jedna porážka. Smlouva s organizací končí za tři zápasy, a tak se dá říct, že se nyní bude lámat chleba ohledně dalšího setrvání.

V sobotu v Abú Dhabí čeká na největší hvězdu Monster Gymu opravdu náročná překážka. Caio Borralho se do UFC prokousal přes dvojnásobnou účast v DWCS a zatím se zde drží bez porážky. Na tu poslední už možná devětadvacetiletý Brazilec dávno zapomněl, protože přišla v roce 2015 hned ve druhém profesionálním zápase. I když The Natural nepatří vždy mezi nejatraktivnější zápasníky, dokáže svým pragmatismem pravidelně hledat cesty k vítězství.

Kromě kariéry bojovníka stíhá Makhmud Muradov i promotérskou činnost ve své vlastní organizaci Muradov Professional League. Zde nastolil tvrdá pravidla omezující trashtalk a snaží se jít cestou sportovní kvality na úkor show. O tom, že se mu práce daří, svědčí i expanze do sousedního Kazachstánu a na spadnutí je i smlouva o prezentaci na UFC Fight Pass.

Makhmud má díky svému jménu a kontaktům na asijském trhu samozřejmě otevřené spousty dveří na potenciální spolupráci. Díky tomu mu přistála na stole nabídka od ONE FC za opravdu pohádkové peníze.

„Jednu nabídku jsem dostal z ONE FC. Byl jsem tam a řekli mi, že když budu volný, mají pro mě dobrou nabídku. Koukal jsem do stropu, když jsem viděl ty peníze. Bylo to pět milionů korun za zápas a pět milionů za výhru,“ přiblížil konkrétní podmínky Muradov v rozhovoru pro kaocko.cz. Prozatím se však soustředí na vlastní plány a tuto lukrativní příležitost nechává stranou.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!