top fight logo export web
ONE Championship 159

ONE Championship 159 nabídne dvě titulové bitvy a nálož špičkového Muaythai

Starý kontinent žije turnajem UFC v Londýně a také akcemi KSW, OKTAGONu a v neposlední řadě RFA. V Asii je ale pozornost upřena na další galavečer organizace ONE s pořadovým číslem 159.

Ten vyvrcholí bitvou o titul střední váhy v MMA mezi Renierem de Ridderem a Vitaly Bigdashem. Obhájce titulu de Ridder drží kromě tohoto opasku titul i v polotěžké váze a během svojí profesionální kariéry nebyl nikdy poražen.

Jednatřicetiletý Holanďan je bývalý vynikající judista a cestu k titulu si proklestil dvěma výhrami nad fenomenálním Aungem La N Sangem.

S tímto bijcem má bohaté zkušenosti i Vitaly, který s ním sdílel klec hned třikrát, ale s rukou nahoře odcházel pouze v jednom případě.

Favoritem v zápase bude neporažený šampion, ale Bigdash může díky svému divokému stylu překvapit a rozhodně nás čeká zajímavá bitva kvalitou srovnatelná s UFC.

Hlavní předzápas a druhá titulová bitva se odehraje podle pravidel Muaythai a ve hře bude ženský titul v atomové váze. Bezkonkurenční Janet Todd by měla po delší době projít náročnější prověrkou, kterou představuje Lara Fernandez.

Šestatřicetiletá šampionka, která má zlatou placku ze světového šampionátu IFMA, vyrvala titul thajské bojovnici Stamp Fairtax a poté jej dokázala dvakrát obhájit.

Šestadvacetiletá Lara Fernandez je úřadující šampionkou organizací WBC a ISKA. Pokud dokáže uplatnit svůj agresivní styl a vyhne se drtivým kopům, můžeme se dočkat korunovace nové královny atomové váhy.

ONE jako tradičně nabídne i na prelims obrovskou kvalitu. Zápasy Liama Nolana nebo Jo Nattawuta jsou záruku naprosto strhující Muaythai podívané.

Britský šampion organizace WBC je jednou z nastupujících hvězd ONE a rozhodně se na něj vyplatí upřít pozornost. Pokud porazí Thajce Sinsamuta Klinmee, opět poskočí v hodnocení vzhůru.

Jo Nattawut je již osvědčené jméno a mnohonásobný šampion organizace Lion Fight. Rus Jamal Yusupov z něj určitě dokáže dostat výkon, který bude stát za sledování.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!