top fight logo export web
dana white nazor smrt

UFC si musí přestat nalhávat, že je nejlepší. Spousta našich bojovníků by porazila jejich šampiony, tvrdí hlava ONE FC

Chatri Sityodtong rozvinul svou nedávnou myšlenku, podle které ONE FC oplývá větší kvalitou jak UFC.

Prezident asijského velikána je přesvědčený, že pod svými křídly chová kvalitnější zápasníky, než které pod sebou má Dana White z UFC. Hlavní rozdíl ovšem vidí v systému, jak se obě organizace snaží svůj produkt prezentovat veřejnosti.

„Zatímco nám jde o to, abychom lidem prezentovali bojové sporty jako takové v celé jejich přirozené kráse, UFC si své jméno staví na show. Nepopírám sice, tento systém jim funguje, ale zase strádají na kvalitě,“ pronesl Chatri Sitydtong, šéf ONE Championship, který si sám prošel bojovou školou, než se vydal na dráhu promotéra.

„Lidé si mylně začali myslet, že když UFC budí největší zájem, tak disponuje také největší kvalitou. To je ale jen mýtus. Jelikož je naším cílem sbírat skutečné bojovníky, tak se můžeme pochlubit větší kvalitou,“ říká.

„Jsem si jistý, že takový Francis Ngannou by od našich elitních těžkých vah dostal naprostý kouř, jelikož to na MMA poměry vůbec, ale vůbec není komplexní fighter. A totéž bych mohl říct o více jejich šampionech,“ prohlásil sebevědomý lodivod ONE FC prostřednictvím serveru MMA Island.

Jelikož to není poprvé, co takto Sityodtong mluví, musí si být svým tvrzením naprosto jistý. Spousta MMA fanoušků ovšem pořádně ani neví, jaké bojovníky pod sebou ONE FC má, a tak nemohou pořádně soudit. A aby se tyto dvě organizace proti sobě postavily v nějakém turnaji, toho se zjevně nedočkáme.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!