top fight logo export web
Václav Sivák bojuje o ONE Championship

Vašek Sivák bojuje na Road To ONE Europe o smlouvu s ONE Championship

Dlouho nebylo na české postojářské scéně tak rušno jako v posledních dnech. Do Prahy totiž zavítá 24.4.2021 asijský kolos ONE Championship s turnajem Road to ONE Europe.

V zápasech se představí kompletní česká špička a její soupeři rozhodně nepřijedou do matky měst na výlet. Jedná se o zkušené borce, dostatečně prověřené světovými organizacemi jako jsou Glory, Enfusion nebo Tafnet.

Na všechny tuzemské zápasníky je vyvíjen obrovský tlak, ale speciální porci pozornosti si pro sebe strhává ostravský Badboy Vašek Sivák. Ten je již delší dobu považován za největší naději tuzemského kickboxingu, což potvrdil v roce 2019 titulem mistra světa organizace WAKO.

Vašek Sivák bojuje na Road To ONE Europe o smlouvu s ONE Championship

Naposledy jsme jej měli možnost vidět v zajímavém projektu organizace OKTAGON Last Man Standing. Vašek nastupoval jako jeden z favoritů, ale zranění ruky, které utržil v prvním zápase jej do dalších bojů nepustilo. I tak se zkušeným ranařem Bailey Sugdenem ukázal obrovskou kvalitu a potvrdil, že se může měřit s absolutní světovou špičkou.

Nyní jej bude čekat podobně tvrdý oříšek v podobě Rumuna Mariana-Floriana Soareho. Jednadvacetiletý reprezentant slovutné milánské Magnus Fighting Academy disponuje bilancí devatenáct výher a čtyři porážky. Zápas proběhne ve váhové kategorii do 65.8 kilogramů a podle pravidel K-1.

Václav Sivák bojuje o smlouvu s ONE Championship

Motivace pro oba bojovníky je obrovská. ONE FC je prestižní a velmi štědrý zaměstnavatel. Pokud se Sivák předvede v dobrém světle, může se mu otevřít pohádková budoucnost, navíc ohodnocená na české poměry neuvěřitelnou smlouvou. V Asii je váha 65.8 plná zajímavých soupeřů a bojovníci jsou zde opravdové celebrity. Nyní stačí již jen maličkost, a to vyhrát, ideálně po dobrém výkonu a před limitem.

Kompletní fight card a live výsledky naleznete zde.

Níže přidáváme video z posledního zápasu Václava Siváka.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.