Lela Ceterová a Karlos Vémola mají skvělé manželství

Lela Ceterová, manželka slavného Terminátora

Silný chlap musí mít vedle sebe silnou ženu. Tohoto pořekadla se drží i Karlos Terminátor Vémola. Tou šťastnou po boku úspěšného a nejpopulárnějšího MMA bojovníka na československé scéně je Lela Ceterová, modelka ze Slovenska. Kdo je Lela Ceterová a jaká je její práce? Přinášíme informace, životopis a další zajímavosti.

Lela Ceterová, životopis

Lela Ceterová se narodila na Slovensku v roce 1990, přesněji Žilině. Její původní jméno bylo Lenka Ceterová. Prozradila, že neměla jednoduché mládí, protože se jí spolužačky posmívaly kvůli malému poprsí. Lela se ale nenechala odradit, zajímala se o módu a kosmetiku a pomalu pronikala do světa modelingu. Protože o sebe neustál pečovala, pronikla do světa modelingu.

Za její první peníze podstoupila plastickou chirurgii, kde si nechala upravit malá prsa. Následně si nechala změnit i ústa a nos. Zajímavostí je, že začala fotit už ve třinácti letech. Zájem o ni projevil časopis Playboy, tam začala fotit v roce 2013. Nebylo jediného muže na Slovensku, který by tuto krásku neznal.

Lela Ceterová je úspěšná modelka

Lela Ceterová a Karlos Vémola

V roku 2015 se stále více dostával do povědomí českých fanoušků Karlos Vémola, který začal působit na české scéně a zápasil v MMA. Jeho úspěchy mu přinesly popularitu a v roce 2017 se seznámil právě s Lelou Ceterovou. Osudným jim byla sociální síť Instagram, kde se poprvé kontaktovali. Dnes již pomocí této sítě vydělávají a mají ní statisíce fanoušků a sledujících.

Karlos Vémola žil střídavě v Praze v Londýně, dnes se více zdržuje na území Česka. S Lelou se jim totiž narodil v roce 2020 potomek, dcera Lily. Pár si prošel také malou krizí, kdy se dokonce Lela Ceterová vrátila na Slovensko. Karlos Vémola ale vše po vítězství v OKTAGONu nad Václavem Mikuláškem urovnal.

Lela Ceterová, dnes

Nyní bydlí společně s Karlosem Vémolou ve velkém domě v Praze a pyšní se domácími mazlíčky. Nejnovějším přírůstkem je lev. Společně provozují Zoo Plasy a ve svém domě poskytují prohlídky zvířat. Nechybí ani posilovna, bazén, sauna a vířivka.

  • 1️⃣Kdo je Lela Ceterová?

    Lela Ceterová (1990) je modelka ze Slovenska. Momentálně žije po boku nejúspěšnějšího MMA bojovníka na československé scéně - Karlos Vémola. V minulosti fotila pro pánský časopis Playboy.

  • 2️⃣Čím se živí Lela Ceterová?

    Lela Ceterová je momentálně na mateřské dovolené. I tak ale nezahálí a stále se živí modelingem. Její příjem je i ze sociální sítě Instagram, kde má statisíce diváků a fanoušků. V neposlední řadě se stará o velký dům, kde provozuje Zoo Plasy.

  • 3️⃣Kolik vydělává Karlos Vémola a Lela Ceterová?

    Karlos Vémola se jako úspěšný MMA zápasník stal velmi populárním. Jeho výplaty za zápasy sahají do milionů. Ani Lela Ceterová není pozadu, její příjmy sahají do statisíců.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin