Sleduj nás

Pukač je krysa, tohle se nedělá! rozčílil se David Kozma po ošklivém obvinění

Pukač je krysa, tohle se nedělá! rozčílil se David Kozma po ošklivém obviněníFoto: OKTAGON MMA

Pořádný kanystr oleje přilil do ohně Robo Pukač svým posledním prohlášením. Davida Kozmu obvinil z konzumace omamných látek, což „Růžový Panter“ nenese z pochopitelných důvodů vůbec dobře. V sobotu v Třinci tak uvidíme pořádně vyrocenou bitvu, ve které se půjde nadoraz.


Nevinný trashtalk, kterým oba bojovníci začali, se zvrhnul ve velmi osobní záležitost. Robo zpočátku zpochybňoval odolnost Davidovy brady, která toho v poslední době dost schytala. Kozma zase svého soupeře nebral příliš vážně a nepovažoval jej za adekvátního oponenta. Vše změnila věta, kterou Pukač vyslovil v interview na webu sport.sk. 

David Kozma na toto obvinění samozřejmě musel zareagovat a učinil tak přes svůj profil na Instagramu. Jak se dalo čekat všechna obvinění popřel a ostře se proti podobnému chování ohradil.

„Chci se vyjádřit k věci, která tady na mě pořád skáče. Robo se prý někde zmínil, že na party beru omamné látky, drogy, že prostě fetuju. Má to ještě z druhé ruky, co mu říkal nějaký kamarád. Nemá to ověřené. Myslím, že tohle do sportu absolutně nepatří. Rozjeli jsme nějaký trashtalk, ale tohle je úplně mimo. Neuvědomuje si, že mám rodinu a děti, které se můžou dočíst, že táta fetuje. Zachoval se jako krysa a nemám chuť mu ani podat ruku. Díky za další motivaci, ale tohle se nedělá,“ sypal ze sebe očividně rozhozený David Kozma.

Na stranu „Růžového Pantera“ se okamžitě postavili bojovníci, kteří bývalého šampiona velmi dobře osobně znají. Všichni do jednoho se shodují, že Kozma není zrovna typem borce, který by se rád bavil na večírcích a holdoval drogám nebo alkoholu.


„Na kempu v Polsku si nechtěl dát ani malé pivo,“ napsal například ve svém příspěvku Daniel Škvor. V tomtéž duchu mluví i ostatní a je tedy více než jasné, že Robo se zrovna tímto obviněním do černého netrefil. Vše se tak o víkendu bude muset vyřešit v kleci.

Zdroj: Instagram David Kozma


Další články