Před bitvou v Třinci začíná atmosféra vřít. Robert Pukač si neodpustil rýpnutí, které ale David Kozma nehodlá jen tak přejít. Obvinění z užívání drog? Růžový panter se chystá odpovědět způsobem, který bude bolet.
Československé derby pod parou. Pukač vypustil bombu, Kozma vybouchl
Tohle už není jen obyčejný trashtalk. Tohle je osobní. Robert Pukač, který si už dlouho brousil zuby na Davida Kozmu, se rozhodl svůj verbální útok posunout o level výš. Na sociálních sítích i v médiích se začaly šířit jeho slova o tom, že Kozma na večírcích nepohrdne omamnými látkami.
A jak to tak bývá – jeden výrok, jedno tvrzení a svět MMA má hned co řešit.
„Myslím, že David je fajn týpek. Známe se už dlouhé roky a vždycky na mě působil jako pohodový kluk. Nedávno jsem ale slyšel, že byl jeden můj kamarád s ním na party a prý se umí pořádně odvázat, včetně různých omamných látek. To mě dost překvapilo, protože bych to do něj neřekl. Nevím, jestli je to pravda, ale pokud ano, tak je to fakt zvláštní,“ nadhodil Pukač.
Slova, která se šířila jako lesní požár, nezůstala bez odezvy. Když se dostala ke Kozmovi, bylo jasné, že na ně nezůstane chladný. A reakce? Rovnou napalmový útok.
Kozma odpálil protiútok: Teď tě chci zničit třikrát víc!
David Kozma nikdy nebyl ten typ, který by vyvolával zbytečné hádky. Ale když už ho někdo zatáhne do špíny, umí odpovědět. Tentokrát však nešlo o obyčejné rýpnutí. Obvinění z užívání drog je vážná věc – a Kozma to rozhodně nehodlal nechat bez odpovědi.
„Rád bych se vyjádřil k jedné věci, která na mě neustále vyskakuje – prý se Robo někde zmínil, že na party beru drogy, že fetuju. Má to jen z druhé ruky od nějakého kamaráda, nemá to nijak ověřené. Podle mě tohle do sportu absolutně nepatří,“ rozčiloval se Kozma na Instagramu.
A pak přišla řežba slovní, která naznačuje, co se bude dít v sobotu v kleci:
„Řekl, že mě poraz,í a vyzval mě, tak jsem jen odpověděl, že je mimo můj radar. Jasně, ten zápas se trochu vyhrotil, ale tohle už je úplně za čárou. Do sportu tohle nepatří. Uvědom si, že máme rodiny a děti, které si pak můžou přečíst, že jejich táta fetuje. Pro mě jsi tímhle spadl na úplné dno. Vůbec jsem to nečekal. Zachoval ses jako naprostá krysa a nemám ani chuť ti podat ruku. Na druhou stranu díky za motivaci – teď tě nebudu chtít porazit jen na 100 procent, ale na 300. Takže díky, ale tohle se fakt nedělá.“
Bojovníci v bitvě slov. V sobotu půjde o krev
Jestli měl Pukač v plánu rozpoutat válku, tak se mu to povedlo. Jenže možná ne tím způsobem, který si představoval. Kozma přiznal, že teď má ještě větší motivaci. A když něco podobného řekne bývalý šampion Oktagonu, který už má v kleci stovky minut boje, je dobré to brát zatraceně vážně.
Slovenský rváč si možná myslel, že svými řečmi Kozmu rozhodí. Možná si chtěl jen přihřát polívčičku před velkým duelem. Jenže Růžový panter teď v sobě našel novou zuřivost.
Zdroj: Sociální sítě David Kozma