Real Fight Arena Warm Up Brichta vs. Dadaev: Fight card, výsledky, informace, datum, vstupenky, živý přenos

Už tato sobota 12.3. 2022 přinese první turnaj organizace Real Fight Arena s názvem Warm Up. Hlavní zápas obstará Leo Brichta, představí se ale i další hvězdy, jako jsou David Hošek a Tomáš Možný. Můžeme se těšit na 7 MMA zápasů, dále 4 v postoji a šanci dostanou i amatéři. Turnaj slibuje parádní podívanou.

Podívejte se na kompletní informace, fight card, live výsledky a také, kde sledovat turnaj Real Fight Arena. Je zde totiž několik možností, jak tento galavečer vidět živě.

Tentokrát jsou dvě možnosti, jak turnaj RFA sledovat. Tou první je, že si zakoupíte oficiální přenos Real Fight Arena, kde cena vyjde na necelých deset euro. Druhý a asi i jednodušší způsob je přes kancelář Tipsport. Ta již oznámila, že bude vysílat všechny zápasy. Pokud kliknete níže, již vám nic nebrání přenos spustit.

Real Fight Arena: Fight card, live výsledky

Fight card je nabitá zvučnými jmény. Na Slovensko se tentokrát chystá třeba i postojářský talent ze Spejbl Gymu Matěj Trčka. Pořádnou řežbu předvede dvojice Kozubovský – Benko. Své granáty pak rozpálí nedávný účastník Glory Tomáš Možný.

Vše uzavře hlavní zápas Brichta – Dadaev v MMA. Díky kombinaci stylů je už teď jasné, že turnaj nebude nikoho nudit. Všechny Real Fight souboje v postoji proběhnou v malých rukavicích.

 • MMA Leo Brichta – Tamirlan Dadaev (1. kolo submise)
 • Real Fight Tomáš Možný – Michal Reissinger (1. kolo – TKO)
 • MMA Štefan Vojčák – Lászlo Kiss (1. kolo – KO)
 • Real Fight Jakub Benko – Matěj Kozubovský (na body)
 • MMA David Hošek – Bartolomiej Gladkowicz (na body)
 • Real Fight Michal Zátorský – Matěj Trčka (na body)
 • MMA Abilay Ibrayev – Dominik Humburger (1. kolo – KO)
 • Real Fight Adrián Bartl – Izidor Segunda (3. kolo – TKO)
 • MMA Lu Kai – Adam Fidkowski (1. kolo – KO)
 • Real Fight Martin Horínek – Šimon Bertovič


Amatéři o smlouvu s RFA

 • Jakub Batfalský – David Dolák
 • Adam Jakubík – Tomáš Skalický
 • Dominik Šrajer – Jakub Kůča

Real Fight Arena: Informace, místo, vstupenky

Vůbec první turnaj organizace Real Fight Arena bude hostit Slovensko a hlavní město Bratislava. Kdo se nedostane do sportovní haly Mladosť, nemusí zoufat, je zde totiž několik možností, jak celý turnaj vidět z pohodlí domova.

Boris Marhanský, promotér celého projektu, již na startu řekl, že chce dávat šanci i amatérům, což dodržel a my se tak můžeme těšit na 4 zápasy nováčků. Zpestření jistě přinesou a profesionální fighty pouze v postoji, ty by nakonec měly být také čtyři. Fight card nejvíce samozřejmě zdobí MMA duely, těch bude celkem sedm.

Organizace Real Fight Arena přilítla jako blesk z nebe a ihned začala lanařit ty nejlepší zápasníky u nás. Nejvíce na tom utrpěl Oktagon, který hlásí velké ztráty. Tou největší je samozřejmě odchod Lea Brichty. Ten si dlouhou dobu stěžoval, že se mu pod Ondřejem Novotným nedostává tolik prostoru, jaký by si představoval. Navíc jde i o peníze a dle zdrojů mu Marhanský nabídl až 4x více. Následovali ho i David Hošek a Jakub Benko.

Oktagon reagoval tím, že expandoval do Německa, kde chystá první turnaj. Po působení Petra Kareše a jeho XFN na české scéně už je však tuzemský fanoušek zvyklý na ledacos, a tak brzy poznáme, zda Marhanský dokáže plnit závazky a sliby.

Vstupenky na turnaj se dají pořídit přes stránku ticketportal.sk. Od té doby, co se daly do prodeje, mizí desítky míst každou hodinu, takže je dost možné, že sedadla budou za chvíli vyprodané.

 

Real Fight Arena Warm Up video: Vážení a tisková konference

Vážení bojovníků proběhne klasicky den před turnajem. Náš tým bude pozorně sledovat formu zápasníků a následně vytvoří jednotlivé tipy a analýzy. Samozřejmě nebude chybět video.

 

RFA turnaj: Změny na fight card

Jak už to v bojových sportech bývá, ani tentokrát se turnaj neobešel bez zranění a odstoupení některých bojovníků. Jedna z hlavních tváří Tomáš Možný ztratil soupeře pouhé tři dny před galavečerem, ale promotéři si s tím poradili skvěle. 

Na turnaj Real Fight Arena Warm Up se podívá těžká váha ze Spejbl Gymu. Michal Reissinger úspěšně absolvoval tento víkend zápas v boxu, nyní je připraven naskočit i tady. Nedávno se také ukázal na Professional Muaythai League, kde mu stál v cestě progresivní Strahinja Mitrič. Reissinger několikrát ukázal, že má srdce a dokáže udělat pohledný a atraktivní zápas. Možný je sice favoritem, duel však svou jiskru má.

A aby toho nebylo málo! Do akce nakonec zasáhne i Tadeáš Mawar Růžička. Jeho zápasy jsou pohledné a vždy se jedná o pořádnou řežbu. Spejbl Gym tak nakonec bude mít na fight card rovnou tři bojovníky.

 • 1️⃣Kdy se uskuteční turnaj RFA Warm Up?

  Už tato sobota 12.3. 2022 přinese první turnaj organizace Real Fight Arena s názvem Warm Up. Hlavní zápas obstará Leo Brichta, představí se ale i další hvězdy, jako jsou David Hošek a Tomáš Možný.

 • 2️⃣Jaká je úroveň turnaje RFA Warm Up?

  Fight card je nabitá zvučnými jmény. Na Slovensko se tentokrát chystá třeba i postojářský talent ze Spejbl Gymu Matěj Trčka. Pořádnou řežbu předvede dvojice Kozubovský – Benko. Své granáty pak rozpálí nedávný účastník Glory Tomáš Možný.