top fight logo export web
Leo Brichta v organizaci RFA

Jakub Müller: Brichta opravdu trefil Brazilce pod pás

Hodně hořká pachuť zůstala po posledním zápase Lea Brichty, kdy se střetl s Jacksonem Loureirem. Leo na svého soupeře vlétl ve svém obvyklém stylu Brichta bomby a první kolo si připsal jednoznačně na svoji stranu.

V tom druhém nastal moment, díky kterému jsme se pokračování již nedočkali. Brichta trefil tvrdý spodek, po kterém se ovšem brazilský zápasník skácel a reklamoval zásah pod pás.

Běžná situace, která se stává v mnoha jiných zápasech, vyústila v nečekané ukončení duelu a výsledek NC. Nic nepomohla ani pětiminutová pauza, která je vždy poskytnuta postiženému borci.

Nechceme nikomu sahat do svědomí, ale na Loureirovi bylo poměrně jasně vidět, že se mu prostě pokračovat nechce. Leo Brichta, pro kterého to byl již druhý smolně ukončený zápas, samozřejmě nešetřil negativními emocemi a dal jasně najevo, co si o indispozici svého soupeře myslí.

Dlouho bylo předmětem diskuze, zda Leo opravdu zasáhl Brazilce do slabin, nebo šlo o čistý úder na spodek. Verdikt nakonec vynesl ten nejpovolanější Jakub Műller, který je ředitelem GAMMA pro východní Evropu.

„Organizaci RFA jsem požádal, aby mi dodala video ze zápasu. Po zpomalení ze dvou úhlů jde podle mého názoru jasně vidět, že úder nejprve zasáhl suspenzor a poté pokračoval směrem nahoru. Na jednom záběru je zřetelné, že suspenzor Loureira se po zásahu viditelně pohnul,“ ukončil jakékoliv pochybnosti známý sudí.

Tento týden se vyjádřil i Jackson Loureiro, který si řekl o odvetu a ohradil se proti nečistému stylu boje českého borce.

„Brzy se opět setkáme, abychom to dokončili. Pouze doufám, že zase nepřijdeš s tou svojí špinavou hrou,“ nechal se slyšet osmadvacetiletý borec, který si do Čech přivezl dvě porážky v zádech.

Na spekulace o odvetě velmi rychle zareagoval i promotér RFA Boris Marhanský.

„Za mě odveta aktuálně nedává smysl. Leo vyhrál jasně první kolo a myslím si, že měl celý zápas pod kontrolou. Jeho soupeř nevyužil pět minut na zotavení a hned byl přesvědčený, že už pokračovat nebude. Nepřišlo mi to jako bojovnost, ale to je pouze můj názor.“

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!