top fight logo export web
Milan Datelinka ukoncil karieru

Milan Ďatelinka po prohře: KONČÍM!

Jeho gesto, které po prohraném zápase udělal, bylo jasné a všeříkající. Milan Ďatělinka složil svoje rukavice do středu klece, což všude ve světě znamená pouze jedinou věc. Ukončení kariéry a odchod do sportovního důchodu! To vše v pouhých sedmadvaceti letech.

Podobný příběh přinesl i nedávný turnaj RFA v Brně, kde se ke stejnému kroku odhodlal Vojtěch Garba. Ten poté vše potvrdil v pozápasovém prohlášení, kdy tento krok zdůvodnil touhou více se věnovat rodině a také nechutí šaškovat při promování zápasů. Od šestadvacetiletého borce nikdo podobně radikální počin nečekal, stejně jako v sobotu od Mr. Combacka.

Ten byl na vrcholu své krátké kariéry na konci roku 2020. Čtyři výhry v řadě, navíc všechny v prvním kole vystřelily Milana do titulové bitvy s Karlosem Vémolou. Tu ovšem bývalý chuligán absolutně nezvládl a po triviální chybě na začátku zápasu odklepal Terminátorovi škrcení již po dvou minutách a dvanácti vteřinách.

Po tomto neúspěchu si Milan vybral delší zápasovou pauzu a do akce se vrátil až pod organizací RFA v souboji s Nenadem Avramovičem. Zkušený Srb ale udělal s Ďatělinkou podobně krátký proces jako Vémola a byla z toho druhá prohra na submisi v prvním kole.

Milan Ďatelinka prý může na Oktagonu 22 vyhrát
Milan Ďatelinka

Milan Ďatelinka oznámil konec

Třetí hřebíček do rakve zatloukl tuto sobotu Milanovi profesionální voják Dominik Humburger. První kolo sice patřilo několikanásobně zkušenějšímu Slovákovi, ale když se mu nepovedlo utáhnout i dobře nasazený arm-triangl, odešel ve druhém kole s fyzičkou i psychicky.

„Teď toho mám na srdci mnoho. Zápas se mi teď těžko hodnotí, protože si toho spoustu nepamatuji. Pamatuji si ale, že jsem byl kousek od ukončení a myslím, že jsem to měl velmi dobře chycené.

Opravdu klobouk dolů před Dominikem, protože ten arm-triangl si tam sedl jako prdel na hrnec. Vlastně jsem se už viděl, že mám vyhraný zápas. Dal jsem do toho poměrně hodně sil a možná právě to mě stálo prohraný zápas.

Dominik je šikovný, dobrá obrana a ukázal bojovné srdce. Musím si teď postupně utřídit emoce a potom se ke všemu vyjádřím více,“ vrátil se ke klíčovému momentu Milan Ďatělinka, který ocenil svého soupeře a zároveň nepotvrdil ani nevyvrátil konec kariéry.

„Doufám, že Milan kariéru neukončil. Věřím, že to byly emoce, a že má kariéru stále před sebou,“ doufá Boris Marhanský, který pochopitelně nechce po Garbovi ztratit dalšího nadějného borce.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!