top fight logo export web
Turnaj Real Fight Arena 6 je tady

Real Fight Arena 6 Humburger vs. Ďatelinka! Informace a fight card

Organizace RFA má na tento víkend naplánovaný svůj šestý turnaj, který se uskuteční na Slovensku v Prievidzi. Proběhnout by mělo celkem dvanáct zápasů, sedm v MMA a pět pod pravidly Real Fight.

Hlavním tahákem celé akce je potom souboj dvou perspektivních borců ve střední váze Ďatělinky a Humburgera.

Milan Ďatělinka se v OKTAGONu dokázal propracovat až k titulové šanci, kdy jej však jasně přejel Karlos Vémola. Po pauze zapříčiněné mateřstvím jeho partnerky se Mr. Comeback vrátil do zápasového kolotoče soubojem s nebezpečným Srbem Nenadem Avramovičem, ale skončil uškrcený již v polovině prvního kola.

Nyní jej čeká obrovsky těžký test v podobě rozjetého vojáka Dominika Humburgera, který zatím vyhrál ve všech čtyřech zápasech, do kterých nastoupil.

Naposledy navíc doslova zlikvidoval Boryse Borkowskiho při své premiéře v KSW. Podle nás je Dominik favoritem i v tomto zápase, i když ostříleného Milana Ďatělinku, který má více než 3x tolik zápasů, není radno podceňovat.

„Můj soupeř je tvrdý, šikovný, ambiciózní, má za sebou čtyři zápasy v profi a všechny vítězně. Druhá věc je, ať se na mě nezlobí, že dosud jsem ho ani nezaregistroval. Víceméně jsem ani nevěděl, kdo to je,“ nabídl trochu přezíravý pohled titulový vyzyvatel OKTAGONu.

Liberecký patriot a zástupce Monster gymu moc dobře ví, že toto je jeho obrovská šance bleskově proletět až k titulovému zápasu v RFA.

„Má hodně co ztratit. Prohrát třetí zápas v řadě by pro něj byl průšvih. A já se moc chci předvést, strašně se těším,“ uvědomuje si, Humburger pod jakým tlakem je jeho soupeř.

Z dalších zápasů je třeba zmínit střet slovenské legendy Vlada Indrányiho s Maďarem Csaba Tóthem. Vlado se po mnoha letech představí na domácí půdě a o jeho motivaci vůbec nemůže být pochyb.

Na akci se představí i Mutant Štefan Vojčák, kterého snad konečně prověří Rumun Ion Grigore.

Aspirantem na fight večera je ale podle nás souboj v Glory prověřeného Tea Mikeliče se slovenskou sekerou nabroušenou v Thajsku Jakubem Kadašem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!