top fight logo export web
rfa novinky posily

Real Fight Arena boduje! Oktagon s Novotným jen přihlíží

Real Fight Arena se pomalu ale jistě rozjíždí a bere pod svá křídla stále zvučnější jména.

Jedno z posledních, které je s novou organizací skloňováno, je Mikhail Ragozin. Ruský bojovník úspěšně válčí v RCC, ale již několikrát se zdálo, že ho budeme moci vidět na české půdě. Bohužel, nikdo z českých bijců podle Ragozinových slov hozenou rukavici zvednout nechtěl.

„Co vím, tak byl Mikhail celkem zaskočený, když mu Vojta napsal s žádostí o souboj. Určitě to nečekal. V Česku nebo na Slovensku chtěl zápasit už dřív, zatím ale před ním každý utíkal,“ prozradil v rozhovoru pro Kaocko.cz Boris Marhanský.

Slovenský promotér a také spolumajitel organizace se dále rozpovídal o tom, že o odvetu s Vojtou Garbou mocně usiluje Goran Reljič. Chorvatský veterán očividně příliš dobře neskousl překvapivý triumf ostravského mladíka, který byl ale bezesporu naprosto zasloužený.

Okamžitá odveta tak dává smysl asi pouze Goranovi, takže si ji bude muset nejspíš zasloužit minimálně jedním relevantním RFA vítězstvím.

boris marhansky real fight arena

Další téma byl příchod některé ze zvučných posil, o kterých se v poslední době v souvislosti s RFA spekulovalo. Viktor Pešta je sice po dvou nepříjemných porážkách, ale jeho jméno má stále na naší scéně zvuk a byl by rozhodně velkou posilou.

Momentálně je ale stále vázán smlouvou v PFL a jeho příchod je tak otázkou vzdálenější budoucnosti. Aktuální je naopak příchod zápasníka z Polska, který se pohybuje okolo 110. pozice na světovém žebříčku.

RFA by tak mohlo získat dalšího opravdu kvalitního bijce. Ve stádiu příprav je naopak expanze do zahraničí. Letos už RFA hranice Česka a Slovenska neopustí, ale v příštím roce se dočkají fanoušci v Maďarsku.

Asi nejočekávanějším duelem, který nám Real Fight Arena představila, je Košická bitva Monster vs. Wittner. Petr Kníže obvykle moc nespekuluje a jde do boje s kýmkoliv. Jinak tomu nebylo ani tentokrát.

Monster byl rozhodnutý během vteřiny a čekalo se na souhlas slovenské strany. Jožko byl z možnosti střetnou se s legendou domácí scény nadšený a po krátké poradě se svým týmem také zápas přijal. Marhanský potvrdil, že vítěz dostane šanci zabojovat o veltrový titul RFA.