top fight logo export web
Ilja Skondric Marpo Petrina

RFA beru jako nový impulz, který jsem potřeboval. A Marpo? Skvělý soupeř, pochvaluje si Škondrič

Ilja Škondrič si nemůže vynachválit podmínky, které mu připravila organizace RFA, pod jejímiž křídly se vrátí zpátky do boje.

Uznávaný trenér a legendární slovenský bojovník si letos v prosinci vyzkouší zápas v boxerském ringu, kde mu tanečního partnera bude dělat český raper a dřívější thajboxer Otakar „Marpo“ Petřina.

Duel této velikosti nepochybně přivábí spoustu fanoušků, a to je to, oč tu běží. Oba borci se budou snažit předvést v nejlepším světle, což Ilju nepochybně motivuje.

„Pro souboj s Marpem jsem se rozhodl, jelikož u mě nastala mírná stagnace. Takže toto byl výborný tah k novým možnostem,“ hodnotí Škondrič pro server sportnet.sk přijetí nové výzvy.

A že se to bude konat pod taktovkou RFA? „Je to nová organizace, nový oheň, nové myšlenky a pro mě osobně i nový impulz, který jsem velmi potřeboval. Podobně mi vyhovuje i uvažování vedení RFA.“

Výběr soupeře si navíc nemůže vynachválit. „Těší mě, že to je právě Marpo. V minulosti dělal thajský box a jeho výhodou bude, že ten postoj už nějakou dobu trénuje. Protože ho ještě čeká zápas s Karlosem (Vémolou), tak předpokládám, že se bude poctivě připravovat,“ tuší pořádnou výzvu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.