top fight logo export web
rfa go turnaj

RFA Grand Opening je tady! Informace o turnaji a rozbor zápasů

Dnes se nám konečně představí organizace RFA v plné parádě. Warm Up byla zahřívací akce, ale nyní již doba hájení skončila a pojede se na plno.

Turnaj RFA Grand Opening začíná v 17:00 a PPV lze sledovat zdarma z České republiky zde, a ze Slovenska zde.

real fight arena vazeni

Real Fight Arena Grand Opening fight card

Hlavní zápas celé akce obstará bývalý titulový vyzyvatel OKTAGONu Milan Ďatělinka, který se do klece vrací po delší pauze, kterou věnoval svým otcovským povinnostem. Jeho formu otestuje zkušený Srb Nerad Aramovič, pro kterého se bude jednat o největší zápas kariéry.

Všechny zápasy slovenského tanku Sebastian Fapša jsou extrémní přehlídkou agresivity a násilí. Stále teprve dvacetiletý borec už stihl vyhrát titul šampiona WKN i ISKA. Upozornil na sebe i v OKTAGONu Underground, ale jako mnoho dalších odešel za lepší nabídkou do RFA.

„Môžu sa tešiť na to, čo vždy vnášam do zápasov. Riadne prestrelky, oheň a to najagresívnejšie a najbrutálnejšie, čo mám v inventári. Plus niečo špeciálne. Ak Plavec vydrží, veľakrát pôjde k zemi. Verím, že je pripravený, nech ukážeme fanúšikom poriadnu šou,” láká fanoušky na zápas Fapšo.

Premiéru v nové organizaci si ale nebude chtít pokazit ani Bernard Plavec, který má za sebou spoustu těžkých zápasů v zahraničí. Bitva bude probíhat podle pravidel Muaythai, ale v malých MMA rukavicích.

Z dalších známých jmen se můžeme těšit třeba na Míru Brože nebo Jožo Wittnera. NTC arena v Bratislavě by měla být vyprodána, a tak očekáváme i pořádně divokou kulisu, jakou si podobná akce zaslouží.

rfa go

Milan Ďatelinka vs. Nenad Avramovic
Sebastian Fapšo vs. Bernard Plavec
Jan Veselík vs. Arthur Lima
Pavel Šach vs. Milan Kratochvíla
Jozef Wittner vs. Martin Kalucz
Miroslav Brož vs. Diego Mauricio Otalora
Laszlo Bereczki vs. Jakub Kadáš
Jan Fajk vs. Michal Glos
Julio Barreto vs. Marian Jakubík

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!