top fight logo export web
gmc 28 rozvadov mma

Rozvadov hostí parádní turnaj! Mutant Vojčák, sekera Lesák a i neporažený Smolik

Exkluzivní prostory a velmi zajímavá karta. Taková je ve zkratce pozvánka na turnaj German MMA Championship 28, který se koná v prostorách kasina King’s Resort Rozvadov.

Podnik pokerového hráče Leona Tsoukernika je vyhlášený díky největšímu poker roomu v Evropě, ale také luxusnímu kasinu, pětihvězdičkovému hotelu a zážitkové restauraci Radimsky Restaurant. Součástí je nyní i moderní wellness.

V sobotu v noci však rozhodně nebude prostor pro relaxaci a odpočinek. Přímo v srdci herní zóny totiž vyroste oktagon, ve kterém se odehraje čtrnáct zápasů podle pravidel MMA a také REAL FIGHT.

Karta je rozdělena na dvě části free prelims, které bude kompletně možné sledovat na Youtube kanále GMC a RFA. Obsahuje čtyři zápasy. Zbylých deset zápasů hlavní karty bude k vidění přes PPV na realsport.tv.

Jak jsme si již v poslední době zvykli, i na turnaji GMC 28 došlo na poslední chvilku ke zrušení jednoho z očekávaných zápasů. Ze zatím nejasných důvodů jsme přišli o zápas neporaženého Dominika Humburgera s Abdoulem Sowou.

I přes tuto ztrátu bude mít Česko-Slovenská enkláva výrazné zastoupení. První na řadu přijde reprezentant Lanna Gymu Ladislav Krištůfek, který si to ve váze do sedmdesáti kilogramů rozdá Ytosem Ibragimovem. Láďa má za sebou desítky zápasů v Muaythai a se svěřencem Ilji Škondriče si to rozdá podle pravidel REAL FIGHT.

gmc real fight arena

Ve stejné disciplíně bude nastupovat i druhé české želízko Luboš Lesák. Luboš se v poslední době představil v OKTAGONu i KSW a svojí vyhlášenou tvrdost dá okusit Gracianu Golebiowskimu.

Předposlední zápas večera dostal na starost Štefan Vojčák, který se pokusí udržet neporazitelnost proti zkušenému Dritani Barjamajovi. Čtyřiačtyřicetiletý Rakušan má za sebou pětatřicet zápasů, což je proti čtyřem jeho soupeře obrovský rozdíl.

Dritan není pro české fanoušky příliš velkou neznámou, protože nastupoval na turnajích Night of Warriors, Heroes Gate nebo Fusion Fight Night, na kterých nestačil na Karlose Vémolu nebo Eldara Rafigaeva.

Lístky na turnaj můžete zakoupit zde.

Spojenectví GMC a RFA je silnou odpovědí na expanzi OKTAGONu

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!