top fight logo export web
Sebastian Fapso prohral na RFA

Sebastián Fapšo: Nenávist stranou, Lutterbach mě překvapil a byl prostě lepší

Soupeři sliboval nelidská muka, ale nakonec prohrál jasně na body. „Lutterbach mě překvapil svou tvrdostí,“ konstatuje Fapšo. Rád by odvetu.

Byl to zjevně ten nejvíce vyhlížený zápas celého turnaje RFA 4 pořádaného v Košicích. „Slovenský tank“ chtěl využít podpory domácího publika a proti brazilskému protivníkovi předvést svou mladistvou dravost.

O zábavu sice nebyla nouze, výměny v postoji byly prvotřídní, ale k překvapení všech Sebastián prohrál zcela jasně na body. Jakýkoliv předzápasový trashtalk se záhy vytratil a i sám slovenský bijec se následně omluvil.

Sebastián Fapšo prohrál

„Soupeř mě překvapil hlavně tím, jak se aklimatizoval na 90 kil. Čekal jsem, že bude pomalejší, a hlavně ne tak tvrdý, jelikož normálně působí v nižší váze. Teď to vidím úplně jinak jak před zápasem…,“ zpytoval svědomí nadějný bijec.

Záminkou k celé nenávisti byla údajně chyba v překladu. Ne často se něco takového vidí, ale následně se to vyjasnilo.

„Ještě před bojem za mnou doběhl jeho trenér a řekl mi, že to byla chyba. Já viděl video, kde jsem slyšel, že jsem zku*vysyn. Prý to ale nebyla nadávka na mou rodinu nebo něco takového. Nevím, jak to oni mají, ale byl to prostě špatný překlad,“ objasňoval celou situaci.

„Jejich verzi příběhu jsem přijal. Takže respekt. Nemám důvod k soupeři cítit nenávist nebo tak něco. V boji byl prostě lepší,“ uzavřel Fapšo a doufá, že se v budoucnu dočká odvety.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!