top fight logo export web
sivak ruzicka

Toto musí být splněno, abych se utkal s Růžičkou, dožaduje se Sivák

Vašek Sivák uvítá zápas s Tadeášem Růžičkou s otevřenou náručí. Chce pouze, aby byla splněna jedna jeho podmínka.

Sivák má sice momentálně nabitý bojový kalendář, ale ani to mu nebrání v tom, aby se nemohl dívat do budoucna. A asi si nemá cenu nic nalhávat, potenciální duel s Tadeášem Růžičkou by jevil největší zájem.

„Teď mám fight v RFA a potom hned na to fight s Tomášek Deákem. Následně jedu do Ostravy a potom se uvidí. Duel s Růžičkou by ale chtěl vidět asi každý,“ potvrdil Sivák.

vaclav sivak oktagon zapas
Václav Sivák

Zaplatí RFA zápas Růžička vs. Sivák?

Hlavně, aby šustily zlaťáky, potom je možné vše.

„Tadeáš je šikovný kluk. Začínal jsem s ním v Lanna gymu asi před třemi až čtyřmi lety. Neříkám, že jsme kamarádi, ale je hlavně o váhu výš, což není takový problém. Třeba k tomu někdy jednou dojde, ale k tomu jsou potřeba velké peníze,“ žádá si.

Teď se však soustředí především na box s Deákem. Ačkoliv Vašek věří, že je kvalitativně na jiné úrovni, stále nehodlá nic podcenit.

„Tomáše bych určitě nepodceňoval. Dokáže zaboxovat, je to zkušený boxer. Čím jsem si však jistý ještě víc, je to, že zkrátka nemá moje kvality. Asi takhle bych to řekl. Jsem o pět levelů výš než on. Určitě tak půjdu po knokautu,“ nastínil Sivák své plány ve videu pro RFA.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!