top fight logo export web
gmc 28 rozvadov mma

Spojenectví GMC a RFA je silnou odpovědí na expanzi OKTAGONu

Nejstarší německá MMA organizace GMC se poprvé vydává mimo hranice spolkové republiky a zkouší prorazit na českém trhu, který je po galavečerech MMA stále hladový.

Jako spojence si GMC vybralo perspektivního partnera v podobě Real Fight Areny a na turnaji se také podílí největší slovenský gym OFA. Parta vedená Iljou Škondričem vyšle do boje hned tři své zástupce včetně neporaženého Štefana Vojčáka.

Turnaj GMC 28 Rozvadov 6.8.2022

gmc real fight arena

Pro většinu tuzemských fanoušků je GMC velkou neznámou. Všeobecně se ví, že svého času držel Jan Gottwald titul polotěžké váhy, a že zde bojoval Stephan Puetz a začínal Christian Eckerlin.

GMC je přitom stará více než dvanáct let a na svém kontě má již přes čtyřicet turnajů! Spolupráce s RFA má být odpovědí na snahy OKTAGONu expandovat na německé území.

Nabídne nám také zajímavé srovnání českého, slovenského a německého MMA. O tom ostatně hovořili i zástupci Real Fight Areny v krátkém prohlášení.

„Nedávno jsme se setkali se zástupci GMC, kde nás informovali o touze jít za hranice Německa, a to konkrétně do České republiky. Snadno jsme se dohodli na spolupráci. Lidé budou moci vidět atraktivní souboje mezi zápasníky RFA a GMC. Máme z toho velkou radost, protože GMC je největší německou organizací, která je na scéně již od roku 2010. Jim se zase líbí naše práce. Přenos z turnaje bude vysílán i na naší platformě realsport.tv. Na turnaji proběhnou zápasy v MMA i podle oblíbených pravidel REAL FIGHT, máme se na co těšit.“

gmc rfa prenos

O tom, že se bude na co dívat, není pochyb. Hlavní zápas celé akce si vezme na starost Michael Smolik, který disponuje bezchybnou bilancí čtyř výher ze čtyř zápasů.

Bývalý kickboxer s výmluvnou přezdívkou Die K.-o.-Maschine je největší hvězdou celé organizace a GMC v něm vidí obrovský potenciál.

Během své kariéry v postojových disciplínách nasbíral třiatřicet výher a nikdy nebyl poražen! Bližší informace k turnaji a k jednotlivým zápasům vám přineseme v následujících dnech.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený RFA (@realfight.arena)

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!