top fight logo export web
Vaclav Sivak zvitezil na RFA v Brne

Ze svého výkonu jsem zklamaný, sype si Sivák popel na hlavu. Kolik si žádá za fight v MMA?

Vašek Sivák si nyní o víkendu na konto připsal další výhru, ale i tak s výkonem spokojený nebyl. „Zase jsem to nebyl já.“

Sivák se objevil na turnaji RFA 5, kde se postavil proti Alexisovi Laugeoisovi, jehož udolal na body. Diváci si na atraktivitu zápasu stěžovat nemohli, ale Vašek s předvedeným výkonem už tak spokojený nebyl. Úplné dominance, o níž usiloval, totiž nedosáhl.

Sivák zvítězil, ale není spokojený

„Co se výkonu týče, jsem zklamaný. Opět jsem to nebyl já… Kdybyste mě viděli na sparingu, tak je to o padesát procent lepší… Nezápasil jsem sedm měsíců a asi je to tím. Ku*va, příští zápas už chci konečně zase vidět toho Bad Boye, kterým jsem býval, když jsem to střílel ve svých šestnácti letech!“ reagoval Sivák.

Velmi často se zmiňuje i Sivákův přesun k MMA, která jsou v tom globálním měřítku zřejmě nejoblíbenějším bojovým odvětvím. Výhry v této kategorii mohou Vaška spíše vystřelit do světa, kam on směruje.

Vaclav Sivak je cesky talent
Václav Sivák

„Všichni si mě pořád přejí vidět v MMA. Pokud mi někdo dá milion korun, tak nastoupím klidně zítra a chcípnu tam i se soupeřem,“ odvětil třiadvacetiletý ostravský přízrak, s jehož jménem je jako soupeř často spojován Tadeáš Růžička. A právě proti němu by jej i promotér Boris Marhanský rád postavil, pokud tomu konstelace hvězd bude nakloněna.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!