UFC 275: Jiří Procházka vs. Glover Teixeira: Fight card, výsledky, informace, datum

Nejdůležitější a nejočekávanější zápas pro fanoušky českého MMA se nezadržitelně blíží. Jiři Procházka se utká o titul polotěžké váhy v nejprestižnější organizaci UFC.

Jenom bojovat v UFC je snem každého bojovníka, Jiří Procházka se zde může zapsat do historie a jako první Čech vybojovat titul v tak kvalitní organizaci. Turnaj UFC 275 má datum 11. června 2022 a hostit ho bude Singapur.

Podívejte se na kompletní informace, fight card, live výsledky a další zajímavosti.

Opět zde máme několik možností, jak turnaj UFC 275 sledovat. Tou první je nákup oficiálního přenosu PPV, který bude stát kolem 10 eur. Jednodušší je však využít stream sázkových kanceláří a turnaj sledovat zcela zdarma. Stačí kliknout níže a můžete přenos spustit živě. Nezapomeňte také sledovat česká online kasina a jejich nové bonusy -> https://ceskaonlinecasina.cz/hraci-automaty-za-penize/.

UFC 275 fight card, live výsledky, zápasy

Organizace UFC zatím oznámila tyto zápasy. Fight card pro vás budeme průběžně aktualizovat a těšit se můžete i na live výsledky i video z vážení.

 • Glover Teixeira vs. Jiří Procházka
 • Valentina Shevchenko vs. Taila Santos
 • Robert Whittaker vs. Marvin Vettori
 • MJacob Malkoun vs. Brendan Allen
 • Kang Kyung-ho vs. Saimon Oliveira

Jiří Procházka a zápas o titul v UFC!

Se skóre 28-3 a KO/TKO ratio 89 % si ho američtí fanoušci bojových sportů ihned zamilovali. Jeho samurajská filozofie a styl boje je opravdu něco nevídaného. Ruce dole, neustálý tlak, nekonečná fyzička, naskočená kolena a schopnost vymanit se ze situací, ve kterých by většina bojovníků už dávno odklepala, to jsou věci, které dělají z našeho Jirky neobyčejného bojovníka.

Kluk z Hostěradic se dostal mezi nejužší špičku a nyní je v Americe, kde trénuje pod taktovkou Henryho Cejuda, šampióna UFC a vítěze Olympijských her. Na kemp by měl dorazit dokonce i GOAT Jon Jones. Jiří je známý svými tréninkovými metodami, v zimě plave v zamrzlém jezeru, odskočí si do hor, kde jede 24 hodin v kuse přední/zadní, zavře se do místnosti bez světla, kde je jen on se svými myšlenkami, nebo se oprostí od jídla na několik dnů, aby se „očistil“. Má načteno spoustu knih o bojové filozofii, žije uprostřed lesa, kde má klid a venkovní tělocvičnu.

Že to v UFC myslí opravdu vážně, to potvrdil tím, že prorazil jazykovou bariéru. Poslední měsíce velice zdokonalil svou Angličtinu, ve které už v klidu podává rozhovory. Sociálními sítěmi proběhl klip, kde trénuje své techniky na kmenu stromu obvázaného tatami. Takové věci vidíte jen u Jiřího.

Těžko by nás v tuzemsku napadl jiný bojovník, který má hlavu nastavenou jako Jirka. V jeho zápasech je opravdu vidět, že se nechá unášet přítomným okamžikem, což se naučil z knihy Eckharta Tolleho. Mezi jeho další oblíbené patří Kniha pěti kruhů od Mijamota Musašiho, kterou tento legendární šermíř napsal už v roce 1645.

Glover Teixeira září v UFC, věk je jen číslo

Proti němu bude stát výborný grappler Glover Teixeira, který v roli outsidera absolutně vymazal Jana Blachowizce, kdy mu na zemi nedal šanci a ve druhém kole ho uškrtil. Tento Brazilec ukazuje, že věk je jenom číslo a ve svých 42 letech kosí jednoho soupeře za druhým.

V postoji bude určitě lepší Jíří a bude tak otázkou, který ze zápasníků si dovede prosadit svůj styl boje. Jiřího Procházku už dovedlo dostat na zem několik fighterů, například současný šampión Bellatoru Vadim Nemkov nebo i kudrnatý Švéd Karl Albrektsson. Z napohled bezvýchodných situací se však dokázal vymanit.

Na práci se vzdáleností a takedown defense se teď zaměřují s mistrem svého řemesla Cejudem, tyto dva aspekty boje budou klíčem k úspěchu českého borce. Výhra Brazilce totiž povede přes submission. Jediné dva zápasy Jirky v UFC byly proti postojářům Reyseovi a Oezdemirovi, které dokázal Jíří vypnout, v tomto zápase se však střetnou dva odlišné styly.

UFC 275: Glover Teixeira - Jiří Procházka, analýza, tip, kurz

Scénář, ve kterém by tento zápas mohl skončit na body, nás nepadá jen velice těžko. Jirkovi stačí jedna dobrá rána a i přes to, že Glover má kamennou bradu, s nikým kdo má KO power jako Procházka se ještě nesetkal. Jediná šance Glovera je hodit Procházku na zem a ukončit ho.

KO od Procházky může přijít kdykoliv a scénář, kdy by byl na zemi od prvních minut každého kola po celý zápas, nám nepřijde reálný. Po projití všech proměnných máme v hlavě dva tipy. Procházka Jiří vyhraje KO, TKO, nebo diskvalifikací v kurzu 1.75. Druhý tip je, že Teixeira vyhraje na submisi v kurzu 4.5. My více věříme v první variantu.

Zkraťte si čekání na zápas a využijte volné točky a vyzkoušejte nové hrací automaty zde -> https://ceskaonlinecasina.cz/hraci-automaty-zdarma/.

 • 1️⃣Kdy a kde je turnaj UFC 275 Jiří Procházka vs. Glover Teixeira?

  Turnaj UFC 275 má datum 11. června 2022 a hostit ho bude Singapur. Pro Jiřího Procházku se jedná o nejdůležitější zápas v kariéře!

 • 2️⃣Kdo bude bojovat na UFC 275?

  Kromě hlavního zápasu Jiří Procházka vs. Glover Teixeira se můžeme těšit na Valentina Shevchenko vs. Taila Santos, Robert Whittaker vs. Marvin Vettori a další. Pro kompleetní fight card klikněte na článek.