top fight logo export web
5e5afad4f36cc3636be6875522323e75ce131c2c

Abdelaziz: Mayweather nemá koule, aby přišel za Khabibem do klece, Ferguson pro nás zase není soupeř

Ačkoliv The Eagle stále čeká na verdikt, jenž vysloví Nevadská komise, jeho manažer se mu už předem snaží vydláždit cestičku k dalšímu potenciálnímu soupeři. Jaké nám tedy představuje verze a co o kom řekl?

Khabib má ve své smlouvě, jíž podepsal s UFC, platný už jenom jeden zápas. Jakmile si svou povinnost splní, bude volný k případnému měření sil s aktuální boxerskou legendou Floydem Mayweatherem. Pokud by se měla celá věc uspěchat, je „Money“ pobízen, aby přišel za Nurmagomedovem do klece.

„Myslíte si, že jsem úplný blázen?“ zazněla Floydova odpověď, když spekulace o jeho vstupu do světa smíšeného bojového umění začaly nabírat na intenzivě. „Khabiba chci jenom v ringu,“ dodával muž, jehož skóre zdobí 50 výher bez jediné porážky.

Na tato Mayweatherova slova zareagoval i „Eaglův“ manažer Ali Abdelaziz. „Nedivím se mu, také bych neměl koule proti Khabibovi vstoupit do klece. Box je bohužel jenom podružný sport, teprve MMA ukáže vaše celkové kvality,“ uvedl prostřednictvím MMAjunkie Radia.

Vzhledem k tomuto jednoznačnému pohledu na věc přišla řada i na druhého velmi často skloňovaného borce, ovšem ani zápas s ním nevidí Abdelaziz nějak růžově. „Mým úkolem jako manažera současného šampiona je, abych mu zajistil takový fight, který naplní jeho pokladničku. Tony Ferguson nám nic nevydělá,“ pohrdal americkým soupeřem.

Toto tvrzení bezpochybně zlomilo srdce několika milovníků UFC, avšak zde je i vysvětlení. „Khabibovi trvalo deset nebo jedenáct zápasů, aby se stal šampionem. Je to nejdelší možná šňůra hned vedle Tonyho. S takovou si může říct o soupeře, kteří mu pomohou prodat PPV,“ pravil.

Jediná reálná možnost je tedy fight s Conorem McGregorem, avšak na jeho adresu Khabib v nedávném interview zmínil: „Na to, jaké měl řeči, zklamal ve všech aspektech hry. Nepředvedl nic, čím by si zasloužil odvetu.“ I proto je pro nás jediným můstkem, od kterého se můžeme odrazit, znovu až Nevadská atletická komise, jež určí délku Eaglova trestu. Mezitím bude mít Conor šanci se probojovat po žebříčku opět o něco výše.

Khabib: Zapomeňte na McGregora a Diaze, chci Fergusona, St-Pierra a Mayweathera!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!