top fight logo export web
Ali Abdelaziz vyhrozovani

Abdelaziz: Normálně lidi nesoudím, ale podle mě je Covington gay

Vlivný manažer Ali Abdelaziz je toho názoru, že bývalý dočasný šampion Colby Covington zakrývá před světem svou pravou sexualitu.

„Chaos“ Covington je člověkem, kterého většina lidí ze stáje Dominance MMA, jíž Ali Abdelaziz šéfuje, zrovna nemusí. A když se tedy naskytne příležitost, vždy se do něho někdo velmi rád opře.

Vzhledem k tomu, jak Colby vystupuje, došel Abdelaziz k závěru, že tím zakrývá svou pravou sexualitu. Ve skutečnosti chová silnou náklonnost k mužům.

„Podle toho, jak Colby vystupuje, bych řekl, že je sám se sebou ve vlastním životě nespokojený. Před kamerami nás všechny tahá za nos, ale v soukromí je to něžný muž, kterého přitahuje stejné pohlaví,“ povídá hvězdný manažer s egyptskými kořeny.

„Občas sice vystupuje ve videích s nějakými ženami, ale jsem přesvědčený, že tím jenom maskuje své skutečné já… Každopádně kvůli tomu, že to je gay, ho nijak nesoudím, beztak to nemám ve zvyku. Naopak mu přeju hodně štěstí. V bojové branži je to ten nejdrsnější gay ze všech,“ rýpl si Abdelaziz v Champ and The Tramp podcastu.

Elita ze stáje Dominance MMA tedy posunula trashtalk na novou úroveň. Někdo by dokonce řekl, že už je to opět za hranou, nicméně sám Colby je jedním z těch lidí, kteří často víří nenávist, proto by měl umět stejné rány i přijímat, když už je umí rozdávat.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.