top fight logo export web
Israel Adesanya 2021

Adesanya: Budu moc rád, pokud na mě Rob zkusí wrestling, bude ho totiž čekat tvrdé probuzení

Robert Whittaker se nechal slyšet, že v odvetě proti Adesanyovi již bude mnohem rozumnější a přistoupí k ní více takticky.

Co si pod tím můžeme představit, to je vesměs jasné. Jelikož je Rob poměrně komplexní bojovník, dá se předpokládat, že vytasí se svým wrestlingem. S ním hodlá svého soupeře kontrolovat na zemi a zároveň jej i unavit.

„Z toho kickboxerského hlediska je Adesanya asi nejlepším bojovníkem v UFC. Využívá své výšky a dlouhého rozpětí paží, díky čemuž mu spousta soupeřů chodí na ránu,“ sdělil Whittaker v Submission Radiu.

„To je ten důvod, proč hodlám být nyní obezřetnější a vyspělejší. Samozřejmě se s Izzym budu prát také v postoji, když k tomu bude vhodná příležitost, ale rovněž nevylučuji, že se ho nepokusím vzít na zem. Myslím si, že nám Jan Blachowicz dal skvělý návod. A to Jan není nějaký extra wrestler,“ poukázal.

Adesanya ovšem s podobným přístupem ze soupeřovy dílny počítá, proto se na tuto taktiku připravuje.

„Doufám, že na mě Rob přijde s tím svým wrestlingem, jelikož až ho zkusí, tak ho bude čekat kruté probuzení, protože se tak snadno nenechám povalit. A jestli se mě bude snažit kontrolovat u pletiva, tak zapracují moje lokty. Věřte mi, na Roba budu dokonale připravený a ukončím ho ještě dříve než v našem prvním zápase,“ odpověděl sebevědomý šampion z divize střední váhy UFC pro Combat TV.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.