top fight logo export web
99ffb1d06b6b8c92ba6de5ba3928d9edaf9ff85a

Adesanya: Chci, aby Whittaker proti Gastelumovi vyhrál. Jen tak bych mu mohl sám nakopat p*del

Zvláštní myšlenky se nyní honí v hlavě nově vycházející UFC hvězdy, která se už 10. února představí na turnaji v Melbourne, kde se utká se slavným Brazilcem Andersonem Silvou.

Co je však pro nás mnohem zajímavější, nigerijský borec vůbec nepochybuje o svém vítězství. Již teď se vidí ve finále, kde si přeje potkat současného držitele pásu Roberta Whittakera. Jak je nám totiž známo, vítěz z duelu Silva – Adesanya se střetne s vítězem Whittaker – Gastelum.

„Mám takové tušení, že Whittaker vyhraje. Sám mu to přeju,“ prozradil 193 cm vysoký a doposud neporažený Nigerijec (15-0-0 MMA, 4-0-0 UFC). „Vůbec by mi nevadilo nakopat prdel už Gastelumovi, ale když ji nakopu Whittakerovi, lidé o tom budou spíš vyprávět,“ svěřoval se.

Zní vám to šíleně? Pak nejste sami, totéž si mysleli i novináři, jež Israele vyzpovídali. „Šílené? Tento rok si jdu pro čtyři nebo pět ocenění za výkon večera a chci porazit jen ta největší jména. Chci je totálně ponížit,“ nebral si žádné servítky, ačkoliv se ještě nedávno netajil, že legendární Spider je jeho dětská hvězda.

„Patřím na samotný vrchol, vím to. Takže se nic nestane, pokud si na něj vyjdu ve velkém stylu,“ uzavřel „The Last Stylebender“, který se už teď nemůže dočkat, až to celé propukne. Věříte i vy v jeho schopnosti – máme tu opravdu nového potenciálního šampiona střední váhy?

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!