Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Adesanya: Chci, aby Whittaker proti Gastelumovi vyhrál. Jen tak bych mu mohl sám nakopat p*del

Adesanya: Chci, aby Whittaker proti Gastelumovi vyhrál. Jen tak bych mu mohl sám nakopat p*del

Zvláštní myšlenky se nyní honí v hlavě nově vycházející UFC hvězdy, která se už 10. února představí na turnaji v Melbourne, kde se utká se slavným Brazilcem Andersonem Silvou.

Co je však pro nás mnohem zajímavější, nigerijský borec vůbec nepochybuje o svém vítězství. Již teď se vidí ve finále, kde si přeje potkat současného držitele pásu Roberta Whittakera. Jak je nám totiž známo, vítěz z duelu Silva – Adesanya se střetne s vítězem Whittaker – Gastelum.

„Mám takové tušení, že Whittaker vyhraje. Sám mu to přeju,“ prozradil 193 cm vysoký a doposud neporažený Nigerijec (15-0-0 MMA, 4-0-0 UFC). „Vůbec by mi nevadilo nakopat prdel už Gastelumovi, ale když ji nakopu Whittakerovi, lidé o tom budou spíš vyprávět,“ svěřoval se.

Zní vám to šíleně? Pak nejste sami, totéž si mysleli i novináři, jež Israele vyzpovídali. „Šílené? Tento rok si jdu pro čtyři nebo pět ocenění za výkon večera a chci porazit jen ta největší jména. Chci je totálně ponížit,“ nebral si žádné servítky, ačkoliv se ještě nedávno netajil, že legendární Spider je jeho dětská hvězda.

„Patřím na samotný vrchol, vím to. Takže se nic nestane, pokud si na něj vyjdu ve velkém stylu,“ uzavřel „The Last Stylebender“, který se už teď nemůže dočkat, až to celé propukne. Věříte i vy v jeho schopnosti – máme tu opravdu nového potenciálního šampiona střední váhy?

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?