top fight logo export web
b02fef1ee32f51c188fff037284a21d7c05d4a8c

Adesanya: Jones by se měl vrátit ke šňupání pikogramů, forma už mu začíná polevovat

Že nebyl výkon Jonese proti Santosovi zrovna přesvědčivý? Toho si všimla většina fanoušků, kteří se nyní dožadují odvety. A téže poznatek neunikl ani Israelu Adesanyovi, jenž si už dlouhé týdny vjíždí s Jonesem do vlasů a jenž si neodpustil „drobné“ popíchnutí.

„Řeknu vám jednu věc. Viděl jsem Jonese po vážení a mohl být rád, že ho ta párátka, kterým říká nohy, unesou. Dřív mi nadával, že zrovna já jsem hubený, ale když jsem viděl teď jeho, tak si myslím, že mi nemá co vyčítat,“ pravil Adesanya v rozhovoru s Arielem Helwanim, kde zavzpomínal na ten den, kdy mu Jones vytkl jeho slabé fyzické předpoklady. 

„Poslední člověk, který o mně řekl, že jsem hubený, toho jsem knokautoval,“ pokračoval Adesanya. „Viděl jsem Jonese proti Santosovi a už mu docházely síly. Je to naprosto odlišný zápasník, pokud se kolem něho pohybuje USADA. Než se tu zavedly antidopingové kontroly, bojoval úplně jinak. Myslím, že je na čase, aby si zase šňupnul pár pikogramů. Forma už mu začíná polevovat a bez steroidů nikdy tak dobrý nebude.“

Co přinese budoucnost, to je jen otázkou. U Jonese se počítá, že až se zotaví, pak bude znovu v rámci polotěžké váhy obhajovat. Israel Adesanya nejprve svede boj s Robertem Whittakerem o právoplatný titul šampiona střední váhy a pak, jak už naznačil, by byl ochotný jít za Jonesem s váhou nahoru. Vzájemná bitva se totiž zdá být jakou jedinou možností, jak tento spor ukončit.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!