top fight logo export web
Adesanya Pereira

Adesanya má ostrý vzkaz pro svého kata Pereiru: Tohle je MMA, tady dostaneš na p*del!

V rámci kickboxerského souboje mu dvakrát podlehl, v rámci smíšených bojových umění by ale vše mělo být jiné.

Alex Pereira je tím mužem, o kterém se všeobecně ví, že ve střední váze dokáže na jindy neomylného šampiona Israela Adesanyau najít účinný recept.

V jeho prospěch mluví společná minulost, v níž nigerijského bojovníka ne jednou, ale rovnou dvakrát porazil.

Jelikož jsou Alex a Israel dva ryzí postojáři se základy v kickboxu, počítá se, že ani pod taktovkou MMA pravidel jejich souboj nebude odlišný. Jenže to se prý všichni velmi pleteme.

alex pereira

V MMA vyhraju! hlásí Adesanya

„Stylebender“ už má dost toho, jak mu je všude předhazováno, že s Pereirou prohraje i potřetí. Teď totiž má v rámci MMA k dispozici více zbraní, které může použít, a to si prý spousta lidí neuvědomuje.

„Tohle není žádný kickbox!“ začal Adesanya zhurta, když byl na nedávné tiskové konferenci tázán, zdali se nebojí, že si pro něho Pereira znova jde.

„Musíte si uvědomit, jaký je rozdíl mezi kickboxem a MMA. Tady máme více zbraní, které můžeme použít. Více taktických možností, s jakými soupeř nepočítá. A zároveň zde máme menší rukavice, jejichž údery jsou více cítit,“ připomíná.

„Pokud se ke mně Alex skutečně dostane, moc rád mu ten rozdíl ukážu. Celá jeho tvář to uvidí. V kickboxu mu přálo štěstí, ale v MMA dostane na prdel!“ rozvášnil se.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.