top fight logo export web
Israel Adesanya ufc 276 vyhra

Adesanya měl velké řeči a pak předvedl takový výkon? Styděl bych se, vytýká známá filmová hvězda

Slavný filmový herec a jeden z hrdinů marvelovské ságy se přidal ke kritice, která se nyní valí na šampiona Adesanyu.

„Nudnější jak Usman! A to už je co říct,“ zněly názory některých fanoušků, kteří dění v UFC pozorně sledují. Jde totiž o to, že pokud z hlediska atraktivity porovnáváte postoj a zem, měl by vyhrát postoj. Jak ale můžeme vidět, ne vždy je tomu tak.

„Poslouchejte, řeknu to tak, jak to cítím, a zdůrazňuji, že nejsem žádný člověk, který někdy stál v oktagonu. Jsem pouhý herec a tuhle hru znám pouze jako divák, ale podle mě předvedl Adesanya další hrozný výkon,“ vyjádřil se sám Chris Pratt, jehož názor obletěl v podstatě už celý mediální svět.

„Pokud si před zápasem otevírate pusu, očekává se, že podle svých slov budete i konat. Jenže tohle byla spíš ostuda. Opravdu jsem si přál, ať Cannonier vyhraje,“ poznamenával.

„Seděl jsem tam a říkal si: ‚No tak chlape, předveď něco. Prodej se trochu.‘ A prostě nevím. Nic se nedělo. Nicméně jsem opravdu doufal, že to Cannonier urve,“ řekl během interview v zákulisí.

Každý máme svůj názor. Adesanya naopak věří, že předvedl dominantní výkon, ve kterém soupeři nic nedovolil. Takový je zkrátka jeho bojový styl a je hlavně na soupeřích, aby na to našli recept.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!