top fight logo export web
Adesanya a Pereira nasli spolecnou rec na UFC

Adesanya odhalil, co si s Pereirou po zápase navzájem řekli

I když se oba borci nemají rádi a v kleci se řezali hlava nehlava, následně si uměli prokázat vzájemný respekt.

I to je případ dnes už bývalého šampiona Israela Adesanyi, který se o víkendu střetl se svým starým známým rivalem Alexem Pereirou. „Stylebender“ měl čtyři kola prakticky utkání ve své moci, ale v tom pátém to již nedokázal udržet a nakonec si odnesl prohru na technické KO.

Odkaz nigerijského bojovníka v rámci střední váhy tak byl vůbec poprvé poskvrněn a bohužel pro Adesanyu, opět se o to postaral člověk, kterého vůbec nemá v lásce. Tato nenávist mu ovšem nezabránila, aby mu následně nemohl prokázat úctu.

„Poté, co jsem se uklonil, abych poděkoval publiku, za mnou Alex přišel a řekl mi: ‚Respekt.‘ Já mu na to odvětil: ‚Hele, ty nemáš rád mě, já nemám rád tebe, ale respekt.‘ Vzdali jsme si tedy hold a potřásli si rukou,“ pronesl Adesanya v pořadu The MMA Hour u Ariela Helwaniho.

„Udělal jsem vše, co bylo v mých silách, abych tento fight vyhrál. Cítil jsem, že se nacházím ve své životní formě. Čtyři kola se mi dařilo, pak jsem byl kompromitován. Co jsem v pátém kole přišel o hybnost, na které si zakládám celý svůj styl, mě Pereira zničil,“ popisoval.

„Já mu nic nezazlívám, prostě využil příležitosti, jak by to udělal každý. Zároveň to i rozhodčí trochu zvoral, protože to mohl nechat běžet o něco déle, ale ani na něho se nezlobím. Možná to vypadalo, že se kymácím a že jsem nahulený, ale bylo to kvůli té noze, kterou jsem si zranil a nemohl jsem na ní stát. Jinak jsem byl v pořádku,“ přiznal Adesanya Helwanimu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!