top fight logo export web
Israel Adesanya kral ufc vaha

Adesanya: Pereira dělá jen schválnosti. O titul bojovat neměl a v UFC je pouze kvůli mně

Israel Adesanya odpověděl upřímně od srdce, co si myslí o Alexovi Pereirovi a jeho chování.

„The Last Stylebender“ se jen pár dní před svou další titulovou obhajobou objevil ve studiu Yahoo Sports, kde odpovídal na mnohé dotazy. Pravda, většina z nich se týkala jeho nadcházejícího souboje proti Alexu Pereirovi, s nímž má Adesanya spojenou kickboxerskou minulost.

Úřadující šampion z divize střední váhy byl ve zmíněném rozhovoru velmi upřímný. Nejenže odhalil svůj postoj k Pereirovi jako člověku, ale navíc od srdce přiznal, že kdyby s ním dříve neprohrál, UFC by Alexe k titulové šanci dnes tak neprotlačilo.

Adesanya se připravuje na bitvu

„Je mi jasné, že to vyzní divně, ale když se podíváme na fakta, pak je realita taková, že byl Pereira k titulové bitvě jednoznačně protlačen. Jaký jiný bojovník s jeho úspěchy by se po třech výhrách dostal až k boji pás? Žádný. Alex měl na kontě jen jednu výhru proti soupeři z žebříčku. Celé to byl od začátku jasný záměr organizace UFC,“ řekl Adesanya na plná ústa.

„Víte, nakonec by mě to tak ani nesralo, kdyby se ten člověk uměl chovat. Pereira je imbecil. Pořád mluví o tom, jak mě porazil, ale přitom se jeho úspěchy těm mým zdaleka ani nepřibližují,“ míní.

„Do UFC se dokonce vydal jen kvůli mně. Nikdo ho nebral vážně, nebyl slavný, tak přišel sem, začal si mě brát do huby a teď o něm každý mluví. Tohle je čistě marketingová strategie jak od něj, tak od celé organizace…,“ cítil spiknutí.

„Ale víte vy co, pokud se já a Alex máme znova potkat, je na to nejlepší chvíle. Ať je to nyní, dokud jsme oba v nejlepší formě. Pokud ho teď dám, mohu se prohlásit za skutečně nejlepšího, pak už tu jiné výzvy mít nebudu,“ prohlásil Adesanya, kterému motivace během sobotní noci rozhodně chybět nebude.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!