top fight logo export web
Israel Adesanya 2021

Adesanya: Pokud se Chimaev nestane zvířetem ve střední váze, tak mě jeho řeči nezajímají

Žádné zastrašující řeči na šampiona Adesanyu neplatí. Pokud chce Chimaev skutečně vzbudit jeho zájem, musí si nejprve udělat jméno ve střední váze.

Potíž je v tom, že se „Borz“ nyní zaměřuje hlavně na divizi do 77 kg, kde pro změnu kraluje Kamaru Usman. A dokud se nepřesune tedy o váhu výše, nebude o něho mít Adesanya zájem.

„Ten kluk si pořád otevírá pusu, a přitom ještě ve skutečnosti s nikým nebojoval!“ připomněl nigerijský šampion jeden zásadní fakt, který v poslední době neustále mnoho kritiků opakuje.

„Neříkám, že ho úplně přehlížím, protože se spoustě lidem jeví jako úplné zvíře, ale dokud se tím zvířetem nestane ve střední váze, kde musí nejprve porazit nějaká zvučná jména, tak pro mě jeho řeči nic neznamenají,“ podotkl Adesanya v Hotboxin‘ podcastu u Mikea Tysona.

Neomylný král z divize do 84 kg tak reagoval na Chimaevovo vyjádření, podle kterého by si tento švédsko-ruský vlk na něm velmi rád smlsnul. A údajně by díky svému pokročilému wrestlingu necítil od druhé strany ani žádný odpor.

Na podobných vyjádřeních si „Borz“ buduje svou dosavadní UFC kariéru. Dobré pro něho je, že všechna slova zatím dokázal také obhájit v kleci. A nyní o víkendu je bude muset obhajovat znova, když se v Jacksonvillu na Floridě postaví proti Gilbertu Burnsovi.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.