top fight logo export web
Israel Adesanya a Alex Pereira uz na UFC 281

Adesanya: S Pereirou budu mít ještě aspoň dva zápasy. A oba je vyhraju!

Israel Adesanya rozhodně neskládá zbraně, ba naopak má s Pereirou ještě velké plány.

Ačkoliv s ním prohrál již potřetí, poprvé se tak stalo na MMA půdě. Dalo by se říct, že měl Stylebender celá čtyři kola zápas ve své moci, než si následně poranil nohu, čímž přišel o hybnost a prohrál na TKO.

„Tohle je prostě bojový byznys. I když do toho člověk dává vše, tak přijde buďto nějaká hloupá chyba anebo zranění, které celé vaše snahy pohřbí,“ okomentoval Adesanya svou nedávnou prohru.

„Co mě naplňuje pozitivní energií, je to, že vím, že dokážu Pereiru porazit. Já skutečně věřím, že jsem lepší než on, potřebuji to jen dokázat, a proto si plánuji s Alexem dát ještě dva zápasy!“ udivoval.

Adesanya a Pereira nasli spolecnou rec na UFC

Má to však pečlivě promyšlené. „Teď budeme mít v UFC titulovou odvetu, kterou vyhraju. A až ji vyhraju, tak si dáme v MMA trilogii, kterou také vyhraju a dokážu, že jsem lepším bojovníkem!“ burcoval Adesanya ve Flagrant podcastu.

Odveta mezi oběma starými rivaly byla ve své podstatě již potvrzena i Danou Whitem. Pokud by ale Adesanya otočil karty, patrně k okamžité trilogii jen tak nedojde, neboť máme v divizi střední váhy i jiné vyzývatele, kteří čekají na svou šanci. Dále v budoucnu je ale vše možné.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!