Top-Fight.cz - bojové sporty

Israel Adesanya se i navzdory své prohře s Janem Blachowiczem stále hodlá jednoho dne střetnout s Jonem Jonesem.

Kdybychom se dočkali ideálního scénáře, mohli jsme možná už dávno vidět bitvu mezi Adesanyou a Jonesem, která budila opravdu obří pozornost a mnozí lidé věřili, že by se nigerijský mistr z divize střední váhy mohl stát opravdu tím prvním, kdo jindy neomylného „Bonese“ porazí.

Ideálního scénáře jsme se ovšem nedočkali, Izzy svůj poslední duel prohrál a spousta lidí najednou pochopila, že tento bojovník by mohl mít potíže s vícero borci v divizi polotěžké váhy. Takový Daniel Cormier například prohlásil, že se v Adesanyovi ohromně spletl… A není sám.

Dojde na zápas Israel Adesanya vs. Jon Jones?

Kdo si však snaží ponechat hlavu nahoře, to je sám šampion s africkými kořeny. „Prohry jsou součástí života. Já například prohrál v životě, lásce, kickboxu, boxu i MMA. Musíme to přijmout tak, jak to je,“ říká Adesanya.

Že má ale šanci porazit Jonese, o tom stále nepochybuje. „Už proti Blachowiczovi jsem místy věřil, že vyhrávám, než mě v pátém kole zavalil na zem. To byla dobrá taktika. I Jona ale mohu dát,“ tvrdí.

Kdy to ovšem bude, to sám neví. Jeho plány se kvůli poslední prohře oddálily. „Teď mě čeká přesun zpátky do střední váhy, mám tu ještě nějakou rozdělanou práci. A duel s Jonesem? Nikdy neříkejte nikdy… Každopádně nasrat na toho šmejda,“ dodával důrazně.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Adesanya se duelu s Jonesem nevzdává, ale tak snadné to nebude…