top fight logo export web
e3104ef13b6e5427b2c2152f7cf99a01ba70f19c

AI Iaquinta: Výhra nad Cowboyem a mám lístek do první řady boje o titul

Situace v divizi lehké váhy je momentálně nabitá, ovšem chvíli poté, co byl Tony Ferguson vyřazen z boje kvůli psychickým problémům, se najednou objevilo volné místečko. To věří, že právě drží AI Iaquinta, který se má již tento víkend střetnout s Donaldem Cerronem.

„Věřím, že mi výhra nad Cowboyem zajistí lístek do první řady všech zájemců o titul,“ reagoval Iaquinta na otázku novinářů, co by pro něj případný úspěch na UFC Fight Night 151 znamenal.

„Divize je velice nabitá, ale to se do září změní. Vymlátíme se tu mezi sebou, takže nakonec zůstane jen jeden nebo dva adepti,“ pokračoval ve své výpovědi, čímž nepochybně počítal i s Conorem McGregorem.

„Conor si svou šanci musí zasloužit. Nikdy neobhajoval, a když se vrátil, tak jednoznačně prohrál. Myslím, že k souboji o titul si potřebuje udělat pár výher. Stejně tak jako já, když jsem porazil Kevina Leeho a teď jdu na Cerroneho,“ osvětloval.

Khabib Nurmagomedov se s Dustinem Poirierem střetne 7. září během UFC 242. Kdy a pokud se vrátí Tony Ferguson, to je prozatím nejisté. Podobně je tomu tak i u Conora McGregora, díky čemuž by o Iaqintově odvetě s ruským Orlem nemuselo být žádných pochyb.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.